Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándék lenne jó egy 5...

Milyen ajándék lenne jó egy 5 évesnek?

Figyelt kérdés
Meg van mindene. De mint keresztszülő szeretném meglepni valamivel. Mi lenne a legjobb ajándék?
2014. jún. 26. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Legalább az írd meg, hogy mennyit szánnál rá. Hol laknak (családi ház vagy lakás), fiú vagy lány.
2014. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lány vagy fiú?

Egyébként, ha mindene megvan, inkább (ha van rá módod )

vidd el valahova. Én mikor kicsi voltam imádtam az állatkertet, cirkuszt, stb...

2014. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
kisfiú és családi házban laknak már.
2014. jún. 26. 21:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Görkori, roller, bicaj. Vagy egy kirándulás, állatkert. Kis akváriumban egy halacska..Egy kis sátor, amiben akár játszhat kint vagy épp alhat is apjával a nyári melegben..
2014. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Összeget még mindig nem írtál. De valami kerti játék. Akváriumot azért ne vegyél, a szülők nem hiszem, hogy repesnének az örömtől!
2014. jún. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

kirakó, lego, pókemberes cuccok, kifestő, gyurma, filc (ezek mindig fogyó eszközök), ujjfesték, kártya, kisautó, tollasütő...


egy 5 évesnek már soha nincs meg mindene :D enyém fél órát nézi a minimaxot hétköznap, azalatt 3x5 reklám van, így fél óra alatt 15 játék kell neki mostazonnal :D

2014. jún. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem is vidd el valahova
2014. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!