Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a legjobb ajándék a kislányom keresztelőjére?

Figyelt kérdés

linkelek mikre gondolok:)

ww.argep.hu/popup.asp?pid=292398135&pnr=10001&foto=1

[link]

[link]


2014. máj. 26. 11:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hat... Keresztelore maradandó dolgot szoktak adni.... Ékszer, különleges kötésű Biblia....

Ha a szekrényt hasznalni tudja, akkor mar nem kisbaba, az jobban tetszene neki, mint a gyerekules. Ellenben a gyerekules nem legalább van haszna. A kettő közül en inkabb az ülést választanám.

2014. máj. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nálunk is az első válaszolóhoz hasonló szokás van a keresztelőkor. MI tesómmal egymás gyerekeinek vagyunk a keresztszülei, és mi is aranynyakláncot adtunk egymás gyerekeinek.

De ha a kettő közül kell választani, inkább a gyerekülés.

2014. máj. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
A szekrény javítana a gyerekszobán, a gyerekülés rontana az autón és a környezetben lévők egészségén.
2014. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi mindenkinek azt mondtuk, adjanak be a majdani gyerekülésbe, én nem kultiválom az aranyat a babának szokást. Így meg kap majd egy nagyon jó gyerekülést ha kinövi a hordozót.
2014. máj. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék neki semmi aranyat mert szerintem felesleges egy gyermeknek.de köszönök minden választ!
2014. máj. 26. 12:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Igen, ahány ház, annyi szokás.

Ha nálatok ilyen jellegű tárgyi ajándékokat szokott a család vásárolni, én inkább az autósülést választanám.

2014. máj. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
engem is ráz a hideg az aranytól babán...a gyerekülés jó ötlet de ne ezt a noname márkájút vedd kérlek!Adják oda a pénzt ti meg pótoljátok ki az árát!
2014. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül kell az ékszert hordania babanak. Fulbevalot persze, de pl a nyaklancon eltenni szoktak -mifelénk- es nagyobb korában, alkalomra feltenni.
2014. máj. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Legtöbbször az aranynyakláncot nem azért kapják a babák, hogy hordják, hiszen nem is való a nyakukba, ez egy értékes, és maradandó szép ajándék. Nem egy szükségtárgy, mint pl az autósülés. Mi pl a fiunk kersztelőjére a pici keresztszüleitől kaptunk aranynyakláncot a babának, ami el is van téve emlékbe, a nagyiktól és többi családtagtól pénzt kaptunk és abból vettünk egy nagyon jó minőségű (concord) gyerekülést a kocsiba! :)

Az autósülés is jó, de talán nem azt kell választani, ami Hello Kitty-s, hanem valami jó minőségűt.

2014. máj. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
kinek mi ugye...de nálunk tényleg nem szokás az arany se keresztelőre se konfirmálásra semmire.nem tudom számomra hivalkodás egy gyermeken de ez csak az én egyéni véleményem és akinek tetszik nyugodtan adja a gyermekének csupán nekem nem a világom...még gondolkodom mi legyen az ajándék de köszi mindenkinek aki irt
2014. máj. 26. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!