Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik terhesség alatt sokat...

Akik terhesség alatt sokat híztak és nem úgy néznek ki ahogy azt szeretnék, hogyan dolgozzák fel?

Figyelt kérdés
52kg-val kezdtem a terhességet. Több mint 35kg-ot híztam (ikrekkel). Hatalmas volt a hasam, aminek meglett az eredménye. Még most is szinte lóg, pedig már 9hónapja szültem. A szoptatástól a melleim is megerszkedtek. Próbálom formába hozni magam, de ne nagyon sikerül. Mielőtt bárki nekemesne, nem ez a legfontosabb az életemben, hisz van két gyönyörű lányom, de egy nő akkoris csak nő marad. Még fiatal vagyok(23) és mint mindenki más én is szeretnék normálisan kinézni. Tükörbe sincs kedvem már nézni, mert annyira elborzaszt a látvány, ráadásul olyan csíkos vagyok mint egy zebra :D Nektek mi vált be, hogy formába legyetek?
2010. jan. 4. 23:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csíkos maradtam, és lóg a hasam pedig "csak" 14 kg-ot híztam. Sajnos a megereszkedett részeket (has és mell) nem lehet diétával vagy tornával rendbe hozni. Azt hallottam, hogy bizonyos kórházakban van lehetőség plasztikáztatni TB támogatással, ha az orvos indokoltnak látja. Elméletileg szülés után 3 évig van erre lehetőség. Ennek pontosabban utána kéne járni.

Hátha valamelyik válaszoló tud erről többet is.

Addig is tényleg nem tehetsz mást, mint gyönyörködsz a kislányaidban ahogy ők is gyönyörködnek benned, mert nekik így is te vagy a legszebb :)

2010. jan. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán ez segít:


[link]

2010. jan. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is 23 vagyok, már két éve szültem, és még mindig nem úgy nézek ki, ahogy én emlékszem magamra. Valaha vékony voltam. Súlyban már kezdem megközelíteni, de nem úgy oszlik el rajtam sok minden, mint korábban. Löttyedt a hasam, vastag a combom, a karom, ááá szóval nagyon nem tetszik amit látok. Nekem az a bajom, hogy ha nem látom magam, akkor én a mai napig úgy gondolok magamra, amilyen régen voltam. És még két évvel a szülés után is traumaként ér, ha meglátom magam, hogy igazából milyen is vagyok. Hiába fogytam majdnem 10 kilót. Ezen az sem segít sokat, hogy a legeslegjobb barátnőm topmodell alkat, és kb. tényleg úgy is néz ki mint egy modell.

Most megint diétázom, kb. 55-50 kiló a célom, de ha le is fogyok még jobban, nekem csak a hasfelvarrás fog segíteni, mert igaz, hogy eddig is sokat adtam le, de a bőröm nagyon megnyúlt, az nem húzódott vissza szinte egyáltalán. Csak hát ez meg nem olcsó mulatság.

Viszont a csíkokkal kapcsolatban bíztatni tudlak, nekem mostanra már alig látszanak. Pedig nagyon sok volt, nagyon vastagok és mélyek, lilás vöröses színűek. Mostmár nagyjából olyan színűek, mint körülötte a bőr, csak hát azért még ott vannak. Eltűnni nem is fognak, de egy idő után nem látszanak annyira. Anyukám mindig mondta, hogy a napozás segít hogy ne legyen eltérő színük, nekem be is jött.

2010. jan. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyszerüen igy kell elfogadnod magad.ha folyamatosan azon stresszelsz hogy hogy nézel ki,akkor még depis leszel a végén,és azt a babád is merérzi,neki pedig egy vidám anyuka kell,még akkor is ha van rajta plusz kiló.én 5 után már nem eszem,minden negatív hiedelemmel ellentétben,nekem segített a káposztalevekúra,és amit leadtam nem is híztam vissza,pedig mindenki azt mondta.beszélj erről a pároddal,hogy neki hogy tetszik a mostani alakod,ő mennyire fogadja el.ez sokat fog segíteni.főleg ha szeret és pozitívan áll hozzá és azt modnja jajj anyukám majd le megy az,akkor le fog menni,mert nem stresszeled magad rajta.mozogj naponta csak 10 percet miután lefeküdt a babád.egy kis tánc,és kis torna.fog az menni.
2010. jan. 5. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!