Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi köti le 10 hós babátokat?...

Mi köti le 10 hós babátokat? Kisfiam 3 hete mászik, most már feláll mindenhol. A játékaival nem nagyon játszik. Keresi a rosszat, és amit nem szabad.

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most tárul ki előtte a világ :)

Minden érdekes neki, amit eddig csak látott, de nem ért el. A veszélyes és törékeny dolgokat pakold el, a konnektorokat vakdugózd be. Az alsóbb polcokra, fiókokba tedd be az ő játékaid, hidd el, úgy érdekelni fogja.

2010. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

10 hónapos lesz pénteken (lány) és csak pakol, rámol, amit elér.

7,5 hónaposan kezdett mászni, úgyhogy kezdek hozzászokni, vagy négykézlább, vagy kapaszkodva, amit elér, bejárja a házat.

Egy két mp-ig megáll egyedül.

Kedvence a Cd polc rerámolása ill as zámítógépasztal alatt való matatás.

Múltkor elkedte leszedni a tapétát a nappaliban, még jó, hogy nyáron esedéks a tatarozás:-))

2010. jan. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi nem köti le a játékai közül, egész nap a fenekemben van :o)

Jön utánnam mindenhová, kapaszkodik belém ezerrel, nehogy meglépjek :o)

A dvd-ket Ő is szereti pakolászni, a fiókjai is kiüríti mindíg, zoknik,nadrágok,sapkák a földön, leszedi a szárogatóról a ruhákat,kipakol a mosógépből és bele akar mászni...stb.

2010. jan. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

10:39

Enyém is jön utánam mindenhova (fogmosás, kézmosás), ha wc- vagyok, csapkodja a harmonikaajtót.

A konyhában is állandóan a melletem van, múltor szegénykémnak véletlenül ráléptem a kis kezére:-((

Ha ittho van a bátyja, aki iskolás, akkkor ő hozzá szokott menni és a szobájában pakolászik

Nekem a fiam volt mosógépfüggő:-))

2010. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam 10,5 hónapos, 6 hónapos kora óta mászik, 2 hete magabiztosan megy, és mindig is kis felfedező volt, úgyhogy már megszoktam, hogy mindig a nyomomban van, de ha nem, az már gyanús. A fürdőszobát ő is kedveli. A játékai most kezdik érdekelni, hogy a főbb mozgásformákat ügyesen űzi. Sajnos a "nem szabad" szinte minden mondatban szerepel, mert természetesen a tiltott gyümölcs a legédesebb, de már azt veszem észre, hogy lassan megtanulja, mit szabad, és mit nem. Tehát, van remény! Kitartás! :)
2010. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!