Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mire számithatok a kisfiam...

Mire számithatok a kisfiam elsö oltás után? Láz?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Legelső oltáskor az én babám 2napig lázas volt és szinte csak aludt.
2010. jan. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy kis hőemelkedés.
2010. jan. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk semmi eddig egyiknél sem, jövő héten megyünk a négy hónaposra, remélem akkor sem lesz semmi.

2010. jan. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egész nap vagy nyűgösködött vagy aludt. Estére lázas lett.Adtam egy kúpot és reggelre a régi volt.Bár nekem olyan, mint ha azóta(dec.22-én kapta) hamarabb megriad, megijed és ehhez éles sírás is társul. hogy az oltás miatt-e azt nem tudom.
2010. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mi ma kaptuk a 3 hós oltást, kicsit sírt, de mikor már kijöttünk, nevetett. A 2 hós nagyon megviselte, igaz akkor kettőt kapott. Akkor vígasztalhatatlan volt, egész nap aludt, és még másnap is, de láza szerencsére nem lett, csak egy kicsi hőemelkedése volt. Ma meg semmi, ugyan olyan volt, mint mindig, egész nap gagyorászott, nevetgélt, játszott. Hőemelkedése sem lett.

De minden baba másképp reagál az oltásokra szerintem.

2010. jan. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálunk semmi nem volt. Az első oltásnál épp hogy nyekergett 1-2-t, a 2 hónapos kötelezőnél sem volt semmi, a prevenárnál nagyon sírt, és ma kapta a 3 hónapos oltást, ma sincs semmi gond, szerencsére. Egyszer sem lázasodott be. Ez babafüggő.

Minden jót és lázmentes szurikat kívánok! :)

2010. jan. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak is csak egy kis hoemelkedese volt kb.2 napig.
2010. jan. 6. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat! hét estére felment a láza 38.2-re, adtam neki egy kupot, az levitte neki de nyügös éjszakánk volt... :( sajnos most délre viszont megint feljebbment neki 37.2-re remélem azért magasabbra nem megy.

amugy azt én is észrevettem, hogy érzékenyebb lett zajokra, és nyügösebb.

2010. jan. 6. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!