Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 honapos oltás után milyen...

2 honapos oltás után milyen reakciokra számithatok? Láz, álmosság, étvágytalanság? Hol mérjem a babám lázát? Mikorol kell csillapitani a lázat?

Figyelt kérdés
2008. okt. 31. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Pár kérdéssel lejjebb olvashatsz róla!A lázát én végbélben mértem, de onnan le kell vonni 5 tizedet.Adj neki lázkúpot, még ha nincs is láza, így megelőzöd.
2008. okt. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom kedden kapta meg kora délután és estére lázasodott be. 39 fok volt a láza. Telefonáltam az ügyeletre, ott azt mondták egy fél kúpot (germicid) adhatok. 6 órán belül nem szabad újabb kúpot, ha nem vinné le a lázát, hűtő fürdőt kell csinálni : olyan hőmérsékletű vízbe kell ültetned, mint amibe fürdetni szoktad és fokozatosan hűteni. És egy etetést kiválthatsz teával, ha már kapott teát. Ha még nem, ne most kísérletezz vele. Nekem amúgy egy fél kúptól lement a láza, de egy napig nagyon aluszékony volt!
2008. okt. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk enyhe hőemelkedéssel járt (37,3 C) és aludt egész nap a prüntyő, én rosszabbul viseltem anyaként az egészet. :) De, igen, a kúp az jó, csak le kell farigcsálni.
2008. okt. 31. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kisfiam nem lázasodott be, talán kicsit aluszékonyabb volt, de azért inkább vegyél lázcsillapító kúpot, hátha szükség lesz rá.
2008. okt. 31. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!