Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos oltás mellék...

15 hónapos oltás mellék hatásaként mire számíthatok? Láz, kiütés. Stbés mennyi időre az oltás után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 21:23
 1/9 anonim ***** válasza:
Nálunk semmi nem volt.:)
2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A mellékhatások az oltás után 10-12. napon jelentkezhetnek (nekünk a 11. napon lázasodott be a kislányom).


Lehetséges mellékhatások: (magas) láz, nyirokcsomóduzzanat, kiütés


NEkünk a láz és a nyirokcsomóduzzanat jött elő és szerda éjjel kezdődött, péntek reggel már láztalan volt


16 hós kislány anyukája

2010. jan. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat.de akkor csak láz csillapítót adtatok neki...a nyirokcsomó duzzanattal nem kell csinálni semmit ugye??Már előre felkészülök...
2010. jan. 26. 21:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is parázós vagyok, kérdeztem a doktornéninket,hogy visszahozzam-e, azt mondta, ha csak ezek a tünetek jönnek elő nem kell, és igen, csak a lázát kell csillapítani. A többi magától elmúlik.


2.voltam

2010. jan. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

8 napon kezdődött láz, 3 nap és két éjszaka, de nem volt 38, 5nál több.

6-7 pötty volt rajta, de csak halványak.

nyirokcsomóduzzanat nem volt.

2010. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

kislányomnak 2 napig 38 fok körüli volt a láza,de "csak " este meg reggel,napközben nem volt lázas.2 nap után meg pár pötty kijött rajta.

2010. jan. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi, pedig megkapta a prevenárt is a másik vállába.
2010. jan. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is azt mondta a doki, hogy ennek az oltásnak a mellékhatásai kb. 2 hét múlva jelentkeznek. Ha. Szerencsére nekünk semmi nem volt. A Prevenartól viszont nagyon rosszul volt, én nem is engedek egyszerre 2 oltást beadni neki. Elég eggyel is megbírkózni.
2010. jan. 27. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálunk sem volt semmi gond. Azt mondták nekem (még régebben), hogy ha az első oltástól nem lesz baja, akkor a többitől sem lesz. Szerencsére tényleg nem volt semmi gond egyetlen oltástól sem. (Most kapjuk nemsoká a 18 hónaposat.)
2010. jan. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!