Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Öt hónapos lányom folyton...

Öt hónapos lányom folyton sír. Mit tehetnénk?

Figyelt kérdés
Ma egész nap sírdogált, nem evett. Szerintem a foga jön. Kb fél órája egyfolytában ordít, próbáltam neki gyógyszert adni, de csapkod a kezével nem akarja meginni. Az apja már nem nagyon bírja idegekkel. Mit tegyünk?
2014. jún. 29. 21:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Ringassátok, öleljétek, ha van kendőd, kösd magadra.

Az én fiam is 5 hónapos, a héten egyik nap 3/4 órán keresztül sikoltozott és dobálta magát, egyszerűen nem tudtam mit csinálni vele (ráadásul egyedül voltunk), végül elaludt nagy nehezen. Lehet a foga, vagy valami csikarja a pocakját, vagy fáj a feje a hidegfronttól...

2014. jún. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Germicid kúp? Nyugtató hatása is van.
2014. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk használt a homeopátia, és az hogy sok programot szerveztem, elvonta a figyelmét a fájdalomról.
2014. jún. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg a foga, akkor kérheted az orvost, hogy írjon fel az ínyére nyugtató kenőcsöt. Nekünk nagyon bevált.
2014. jún. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tegnap ezt a hatalmas frontot is érezhette, én csajszim is végigordította a hétvégét, pedig ilyet nem szokott, apja már nálunk is guglizta, hogy mit csináljunk :)

Remélem mára már jobban van!

2014. jún. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A hidegfront az én kisfiamra is nagyon rosszul hat, most pedig épp az van.. :(

Vagy a foga, abban viszont segíthetsz neki. Ami ajánlani tudok az: Osa fogíny gél, ez gyógynövényes, (2 000 Ft) vagy a Dentinox fogíny gél, ez lidokainos. A Viburcol kúp pedig enyhe fájdalomcsillapító, és nyugtató hatású, homeopátiás.

2014. jún. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!