Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Második gyereknél mennyi idő...

Második gyereknél mennyi idő alatt ment le a hasatok, illetve fogytatok vissza?

Figyelt kérdés

Én teljesen átlagos testalkatú vagyok, 12 kilót híztam az első terhességnél is, és most is. Az elsőnél is 6 kiló ment le a szülés után, de utána folyamatosan mentek le a kilók, és kb 2 hónap alatt már minden a régi volt.Nem diétáztam, sőt akkoriban elég sok édességet ettem. Most viszont az a 6 kiló meg sem mozdul, 6 hét telt el a szülés óta. A hasam még mindig elég nagy, nem vészes, de azért látszik, máshol nincs rajtam látszatra, a régi farmeremet simán hordom, mégis. Szoptatok most is, nem zabálok, odafigyelek arra, hogy mit eszem, tornázni mondjuk még nem mertem elkezdeni, de sétálunk, játszózunk, pakolok, stb.

Szóval ez természetes, hogy a másodiknál már lassabban megy le? Nagyon zavar:(


2014. jún. 30. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Érdekesnek találom, hogy 6 hét után már fogyást remélsz..

szerintem legalább fél évet adhatnál magadnak.

Azt is hozzáteszem hogy hízni nem a csokitól hízol. Fogyni sem azéert fogsz, mert elhagyod az édességet.

2014. jún. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem mar 5 honapos a kisebb es meg mindig nem ment le. Mar azon gondolkodom megnezetnem valaki hozzaertovel, nem valt-e szet a hasizmom. Ugy maradt hasam, hogy kozben a csipocsontom tokre kiall oldalt, de elol kozepen a hasam tok puha es nem tartja semmi, mint egy cipó olyan, nem tudom erted-e mire gondolok? Amugy sulyra en is annyi vagyok meg, mint amivel a korhazbol hazajottem, szoval van rajtam egy keves kilo is a pluszban.
2014. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kb. fél év volt. Az elsőnél hosszabb ideig tartott, mert a szoptatási idő végéig nem csináltam a fogyásért semmit. 11 hósan hagyta el a cicit, gyakorlatilag onnan 1-2 hónap alatt lement a 7 kg fölöslegem, majd teherbe estem a második babával. :-) Amúgy elipszis trénereztem, és diétáztam.

A másodiknál nem kellett semmit csinálnom. 3. lakunk, a nagy ovis lett napi 2x3x babakocsistól, hátizsákostúl kelltt jönni-menni + a napi több óra játszóterezéés, bicikliztetés stb minden erőfeszítés nélkül levitte a plusz kilókat. Ráadásul a második fiam 20 hónapig szopizott.

6 hét után csak a Rubint Rékának és társainak áll vissza az alakja.. :-)

2014. jún. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!