Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírja a babátok a babakoc...

Hencsi55 kérdése:

Hogy bírja a babátok a babakocsit?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos kisfiam eddig szerette a kocsit, pár napja ordít, csak akkor marad, ha álmos és pár percen belül elalszik vagy épp akkor kelt. Adjatok tanácsot, semmivel nem lehet elszórakoztatni.

2014. júl. 1. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
az enyém se szerette. nálunk a hordozás jobban bejött :)
2014. júl. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kislányomat ekkor kellett átültetni a sportkocsiba, mert unta már a fekvést. Nézegetni nagyon szeret, és így már semmi baja. Sport kocsira válts, és kész.


2 gyermekes anyuka

2014. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy nem akar feküdni. nálunk is ez volt

tudom, mondják, hogy amíg magától nem ül, bla-bla-bla...

de ha többfunkciós babakocsid van, egy iciripicirit feljebb emelhetnéd a támlát, hátha...


lehet az ok az is, hogy megszomjazik (éhezik - nálunk a szopizós babám folyton enni akart, örültem, ha 60 percet tudtunk sétálni, egy idő után inkább megszoptattam kendő mögé bújva, hogy ne kelljen hazarohangásznunk)

szóval ha nyűglődik, kínáld vízzel... hátha...


mindig vannak ilyen időszakok (nálunk kb. 2,5 hónapos koráig nem is volt olyan, hogy ne sírt volna a babakocsiba, mindig azzal ért véget a pár perces séta, hogy kézbe cipeltem, a bbkocsit meg lökdöstem hazafelé, ahogy tudtam)

és aztán a kíváncsiság. hogy üvöltött, mert nem akart háton fekve utazni, nézelődni akart.

mivel az autósülés-hordozó felrakható a bbkocsi vázra, én abban vittem sétálni, mikor még nem ülhetett (4,5 - 5 hósan)

2014. júl. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilyen idős volt a fiam, amikor nem bírt benne megmaradni és a hordozás jobban bejött. Aztán leesett, miért. Nem tudott még ülni, de ha nem aludt, akkor nem volt elég neki az, amit a kocsiból lát. :) Még mindig nem tud stabilan ülni, pedig már 7 hónapos elmúlt, de most a hordozó felsőrésszel használom a babakocsinkat, ebből a félig ülő helyzetből már kilát, és láss csodát, újra szereti a babakocsit :)))) Amíg nem lát ki, és bírod, én a hordozást javaslom. Aztán ha már ülhet, akkor újra jó lesz minden! :) Kitartás! :)
2014. júl. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam lassan fél éves és utálja a babakocsit pont azért Ő is, mert nem lát ki, de ugye ültetni nem szabad, nekünk meg nem túl modern a kocsink és bár picit a támlát meg lehet emelni, semmit nem ér sajnos. Kenguruban hordom, ha nagyon bőg. Már hason fekvésből próbál felülni, így remélem hamarosan átválthatunk sport kocsira. Amúgy ezeket fél éves kor előtt senki nem ajánlja.
2014. júl. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Milyen babakocsitok van? Olyan, ahol a baba feléd néz, vagy olyan, amiből arrafele lát, amerre tolod? Ha nem feléd néz,lehet csak meg van ijedve? Nem?
2014. júl. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tegnap próbáltuk a hordozót, először nem tudta mit akarok vele és üvöltött végig a városon, aztán megszokta és élvezte hogy nézelődhet. A kocsi háttámláját is állítottam, valamit javult a helyzet, de indulásnál még mindig sírás van.. Szerintem azt szeretné, ha kivenném és kézben vinném, aztán rájön, hogy nem vagyok rá vevő és megnyugszik :)
2014. júl. 3. 09:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!