Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A ti babátok mikor szerette...

A ti babátok mikor szerette meg a babakocsit/sétálást?

Figyelt kérdés
Igaz, még csak 1 hónapos a kisfiam, de igyekszem minél többet kivinni a levegőre. Természetesen a melegre való tekintettel késő délután vagy este felé viszem ki. Csak az az egy baj van, hogy annyira ordít ilyenkor, hogy néha már levegőt sem vesz. Hiába tologatom, azt remélve, hogy a ringatástól egy kicsit megnyugszik, csak egy kis időre alszik el, és pár percen belül ismét iszonyat nagy sírásban tör ki, és rendszerint a vállamon viszem haza, mert csak akkor hagyja abba. Igen, tudom, hogy türelmesnek kell lennem, hisz még csak egy hónapos...eleve elég sírós baba, hasfájós is, és reméltem, hogy legalább a séta alatt egy kicsit megnyugszik...Volt valakinek hasonló? Mikorra szeretik meg a babák a sétát?
2012. aug. 1. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:

Elvileg valóban a legtöbb baba a kocsiban megnyugszik, furi, hogy a te babád másképp reagál...

Nem süt a szemébe a nap? nem öltözteted túl? Nincs túl nagy zaj? Elég puha/kemény/stabil a babakocsi? nem szúrja vmi, vagy mittudomén...mert hát imádni szokták...

ha nagyon nem megy, akkor vegyél egy mei tait, vagy hordozókendőt...

vagy még esetleg otthon is szoktasd a babakocsihoz...


Jó egészséget!

2012. aug. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A miénk első perctől kezdve szereti.

Nem öltözteted túl? Kaja előtt vagy után viszed?

Nálunk az az esti program, hogy fél 8kor kaja, utána séta 9ig, akkor fürdetés és az utolsó kaja. Szépen elnézelődik majd elalszik a rázkódástól.

Remélem sikerül megszerettetni vele!

7 hetes baba anyuja

2012. aug. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam fél éves kora után szerette meg. Hát van ilyen is.

Szerintem azóta, amióta ül, izgalmasabb az "utazás".

2012. aug. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én lányom mindaddig nem szerette a babkocsizást amíg rá nem jöttem, hogy hasra kell fektetem séta közben..így teljesen megnyugszik és szunyál egy nagyot.:)Háton fekve visított mit egy kismalac:P Már 4,5 hónapos..most akkor visít ha hasra rakom:D
2012. aug. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az első pár alkalommal nálunk is sírás volt. Most 2,5 hónapos és már jókat szundikál közben. Ha otthon maradtok, akkor is sír? Csak a kólika jutott eszembe, hogy annál általában este jelentkezik a sírás, lehet, hogy emiatt sír a kocsiban is. Talán próbáld meg reggel levinni, ha akkor nem sír, lehet nem a kocsi a baj.
2012. aug. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A fiam születése óta imádta, aludt, nézelődött, órákat lehetett vele sétálni.

A lányom 8 hónapos lesz, gyűlöli, max 15 perces útra mehetünk vele, utána feszeng ki akar jönni, pedig ül már.

Szerintem babafüggő.

2012. aug. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én fiam és egyből imádta, lehet hogy a kocsi kényelmetlen neki.
2012. aug. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A fiam egyből szerette, lányom sokáig ordított. Több félét is kipróbáltunk. Igazán csak akkor szerette meg a kocsikázást, mikor már tudott ülni és nézelődhetett.
2012. aug. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!