Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak az angelcare-rel?

Mit csináljak az angelcare-rel?

Figyelt kérdés
Mióta megtanult forogni a kisfiam minden irányban, illetve kezdetlegesen kúszik, folyton riaszt éjszaka. Remélhetőleg csak lemászik az érzékelőkről, mert mindig vett levegőt, mikor odaértem. Másnál is volt ilyen? Hogyan kellene raknom az érzékelőket? 5 hónapos.
2014. júl. 2. 02:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ezt csinalta, es akkor kertem kolcson Angelcare-t. A legerzekenyebbre van allitva, es a lapok egymastol kb.20re vannak, de nagyjabol ugy, hogy a kisagy kozepen legyenek. Azota nem volt riasztas.
2014. júl. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mind a két lapot használod? Mi is úgy csináltunk, mint előzőt, legérzékenyebbre állítva, a két lap egymástól kb 20 centire, középen. Az ágy 60*120-as méretű, sose jelzett be.
2014. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, 20cm bocsi, az lemaradt. :) 70x140es a kisagy, es igy is jo volt. Azt nezd meg esetleg, hogy nem feszul-e a matrac, nincs-e beszorulva a lepedo vagy agyracsvedo a matrac es racs koze, mert ezek okozhatjak, hogy nem erzekel rendesen. Ja es kivettem minden plusst az agybol, csak a takaro van.
2014. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ha a legérzékenyebbre állítjátok, még azt is érzékelni fogja, hogy elsétáltok az ágy előtt kb.

nekünk a 140x70-es ágyban még sosem volt ilyen probléma (nincs benne rácsvédő meg semmi, lepedőt mindig eligazítom), kókuszmatraccal használjuk az elejétől fogva 3as érzékenységre állítva.

2014. júl. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Távolabb teszem egymástól az érzékelőket. Közepes érzékenységen van, de valóban igaz, hogy azt is érzékeli még így is, ha levegőt veszünk az ágy mellett.
2014. júl. 2. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!