Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek melyik típusú és márkájú...

Iloka kérdése:

Kinek melyik típusú és márkájú mosható pelenka vált be? Külsők és belsők is akár együtt akár külön.

Figyelt kérdés

teljesen kezdő vagyok, olyat választanék, ami méretben sokáig jó, ha lehet szobatisztaságig...

nem folyik ki a kaki, pisi és nem ázik benne a popsi...



2014. júl. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Popolini-t választottunk, nem bántuk meg. Náluk sokféle kapható, jó minőségű, tartós.
2014. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, ilyen téren nekem sincs sok tapasztalatom!
2014. júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Ha olyat szeretnél, ami az egész pelenkázási időszak alatt kitart, akkor egyméretes pelenkát válassz. Ennek hátránya, hogy nagyobb csomagot képez a babán. Ez semmiben sem gátolja őt, csupán a vékony, műanyag pelenka után szokatlan kicsit.


A kaki és pisi kifolyik a műanyagban is. Ez nem a mosható sajátossága és nem törvényszerű, hogy kifolyjon a moshatóból. Addig vannak balesetek általában, amíg nem tanulod meg ráadni, méretet beállítani. Persze ha "rossz" fazont vettél, ami nem illeszkedik a gyerekre, lehet ázás, de erre is van megoldás.


A moshatóban SOHA, de SOHA nem ázik fel a baba bőre.


Van arra lehetőség, hogy megnézd, megtapogasd a mosható pelenkákat, lehet kölcsönözni, próbacsomagot venni, szóval ha az érdeklődés megvan, akkor csináld. Nem fogod megbánni. Moshatózni nagyon jó és a babának kifejezetten jót tesz minden szempontból.


Remélem segített ez a pár sor. :-)

Itt találsz még infót, de a lány segít is ha írsz neki.

[link]

2014. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi! a popoliniből melyiket pontosan? egyméreteset?
2014. júl. 4. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!