Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkázóktól kérdezem...

Mosható pelenkázóktól kérdezem, nektek melyik márka vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 25. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Monapel és Poppolini pelenkáink vannak, nagyon szeretjük őket :)
2014. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez engem is érdekel, igaz én már megrendeltem egy helyröl..szoval majd csak eztán tudok véleményt irni, hogy mennyire vált be. :)
2014. ápr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia. én használtan vettem egy teljes mosható pelenka készletet. Vegyes márkák:tiptopbaba.hu-tól bambuszos és sima is van, ikawa baby,és papoose márkájú. Ezek mind AIO zsebes pelusok.Többfajta betétet is kaptam hozzá: bambuszos, mikroszálas, frottír.Úgy szoktam használni, hogy a zsebbe teszek egy bambuszosat, plussz rá egy mikroszálast, vagy frottirt, arra pedig egy kakifogó papírt.Nekem talán az ikawa baby márkájú jött be legkevésbé, de lehet azért mert egy kicsit még nagynak találom.Ezek a pelusok mind egyméretesek ( állítható tetszés szerint patentokkal)és azt írják hogy 3kg-tól lehet használni, de én csak úgy 4.5 kg-osan tudtam a babámra ráadni addig kifolyt belőle a pisi!Úgy 2-3 óránként cserélem a pelust, éjszakára eldobhatót használok. Az igazat megvallva előfordul hogy néhol ereszt egy kicsit, de ezt a papírpelusnál is tapasztalom. Én ezzel a megoldással napi 6-7 pelenkát spórolok meg.
2014. ápr. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Popolini külső+ Csimota belső (komfort és prémium bambusz betéttel),

Kawai baby zsebes Csimota Bambusz betéttel.

Csimota külső patentos csónakkal, +Popolini prefolddal, vagy Csimota bambusz betéttel.


Ami nagyon nem jött be: Shinies zsebes túl kicsi, POP-IN szintén kicsi, és folyton kiázik, coolababy zsebes mindenhol ázik.

Vettem még néhány használt noname kínai zsebest, de gyakorlatilag használhatatlanok.

2014. ápr. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!