Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig összegyűrve teszem az...

Mindig összegyűrve teszem az üres vizes flakont a szemetesbe. Viszont 8 hónapos fiam rendre sírva fakad amikor csinálom. Másnál is volt ilyen?

Figyelt kérdés
2014. júl. 3. 21:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom zavarja a zaj.

Az én fiam 1 éves koráig sírt a hajszárítótól.

2014. júl. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
En 8hosom is sir tole. De a szelektivbe teszed, ugye?!
2014. júl. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Nálunk eleve olyanok a kukák:) külön papír, műanyag...:)

Természetes a szelektív gyűjtés:)


Az orrfújástól is sírt, de arról leszokott

2014. júl. 3. 22:25
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azt csinálom, hogy ha sír vagy megijed valamitől, akkor már előre mutatom, mit fogok csinálni, nagyokat nevetek, mint ha viccelődnék, és utána csinálom. Pl. félt a botmixertől sokáig, aztán mielőtt bekapcsoltam mutattam neki a gépet, és hogy "bzzz, bzzzz, bzzzzzzzzz", aztán felnevettem, és így tovább, egy fél percet és utána fokozatosan be is kapcsoltam és elfogadta. Ijedten nézett, de én csak nevettem, ezért ő is kétkedve mosolyogni kezdett. Nálunk is szelektív a kuka, mi is így gyűjtjük és volt hasonló gond, de fokozatosan csináltam ezt is és elfogadta. 7.5 hós
2014. júl. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az én lányom is fél tőle, 11 hónapos.

a szelektívbe dobjuk mi is, ami oda való :D

2014. júl. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A pelenkán filóztam csak, hogy melyikbe menjen:)))

Az első gyereknél még volt biopelenka, ami lebomlós...sajnos már nem forgalmazzák ott ahol vettem:(

az eredeti témára visszatérve...én is azt próbálom, hogy mutatom mit csinálok, a kezébe is adom a flakont...

2014. júl. 4. 08:20
 7/11 Tica0121 ***** válasza:
z én kicsim az elektromos fogkefétől fél. Ha akkor mosok fogat, amikor ő is ott van, akkor visítva rohan az apjához és felmászik rá! Pár hónapja még a wc-lehúzás hangjától kapott frászt! :)
2014. júl. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Az eldobható pelenkát külön gyűjtöm, nem dobom a szelektívbe, mert akármilyen is alapanyaga, szennyezett marad, így én ezzel nem bíbelődök. Nagyrészt moshatót használtunk eddig úgy is.
2014. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kb. 8 hónaposan az én fiam is sírt tőle, aztán egyik napról a másikra elmúlt a félelem. Addig igyekeztem úgy gurigázni, hogy ne legyen a közelben. Volt, hogy az erkélyen csináltam. A flakonok megvárták, míg férjem hazaért. :)

Pelenka: a moshatót nem kell kidobni. ;) Mi tetrát használunk, nagyon szeretjük.

2014. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 fjodor válasza:
Nem kell 8 hónaposnak lenni ahhoz, hogy valaki kikészüljön a PET palack "ropogtatásától". Én 64 éves vagyok, de a világból ki lehet vele üldözni! A feleségem profi ebben, TV-nézés közben (női technikával) iszik egyet,(horpadtra szívja) ROPOGÁS!!, majd mikor leveszi a szájáról, megint ROPOGÁS!! Úgyhogy ne csodálkozzál ha a gyermeked első szavai ezek lesznek -ANYA EZT SÜRGŐSEN HAGYD ABBA !!!
2014. okt. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!