Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lépjek? Van nála esélyem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lépjek? Van nála esélyem? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam, aki kicsit rockeresen öltözködik, vagyis ilyen vegyesen. Nem ez a lényeg, hanem az, hogy nagyonnagyon tetszik nekem.:) Arra gondoltam, hogy ha nagyon bámulom és észreveszi, rájön, anélkül hogy mondanám. Elég hülye gondolat, tudom, pláne hogy akkor kezdtem bámulni, miközben épp szendvicset evett. Észrevette, hogy nézem, és odajött hozzám, hogy mit nézek, leette-e magát, vagy mivan. Elkezdtem magyarázkodni, hogy nem, és utána egész szünetben beszélgettünk. Órákon is jobba lettünk, meg ilyenek. Többször is megdicsérte a pólóimat (Guns N' Roses stb) meg a bakancsomat, meg ilyesmiket. Egyszer elmentünk egy régiségboltba, bakelit lemezeket nézni a gyűjteményembe, és olyan jó volt, bár nem volt randi, meg elmentünk XXL hamburgert enni. Mondta, hogy nem bírja a többi lányt az osztályból (tipikus kinézet, az a fura sapka, két kiló smink, divatmajmok). Azt mondta egyszer, hogy én valamiért szerinte különbözök a többi embertől, és kicsit fura vagyok. Ez mit jelent? Mit lépjek? ??

2014. jan. 9. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Jo ertelemben mondta, a bamulasd hagyd ki inkabb flortolges tovabb vele aztan hatha lep o ;)
2014. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Rocker szerelem <3
2014. jan. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
XXL hamburger, bakelit lemez, Guns N' Roses, hülye gondolatok... jófej csaj lehetsz :D biztos bír téged
2014. jan. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tartsd meg ezeket a jo szokasaidat :D
2014. jan. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Szerintem van:)))
2014. jan. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó irányba haladsz.És szerintem is a furát jó értelemben mondta mert ha a mai szar divatot és közösségeket nézzük a fura szót már csak jó értelemben lehet használni.
2014. jan. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na, mi a helyzet veletek? Összejöttetek? :) Mesélj!
2014. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!