Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Melyik tartalmaz több kalóriát...

Melyik tartalmaz több kalóriát: egy adag milánói makaróni vagy karalábéfőzelék egy sült virslivel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 08:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A milánóiban több a kalória.
2011. júl. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több a kalória, több a szénhidrát, és szerintem még a virslinél is kevesebb a fehérje, pedig abban is alig van.
2011. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem a legjobb választás, de nyilván a milánóiban több kcal van.Itt megtalálod, melyik étel mennyi kcalt tartalmaz: [link]
2011. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

*Egyik sem a legjobb választás


Mihez képest?

Csirkemellet sem lehet állandóan enni, főleg nem naponta 3-szor.

A főzelék teljesen jó választás (ha nincs telenyomva liszttel).

2011. júl. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a milánóiban több a kalória, de én a helyedben azt ennék. Sokkal finomabb, ízletesebb mint az a csoffadt főzelék. És egy adag milánóitól sem fogsz hízni.
2011. júl. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

a tészta lisztből van -> keményítő tartalma nagy.

a hozzá járó húsban jó esetben azért bőven van fehérje, ellenben egy virsliben, aminek 100g-jában akár 8g fehérje is lehet (nemrégiben találkoztam egy spar-os baromfivirslivel. na akkor gondoltam miért nem álltam inkább ki az ablakba fotoszintetizálni..)

2011. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!