Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 29 hetes kismamák hogy vagytok?

29 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Hanyadik baba? Hogy érzitek magatokat? Kisfiú vagy kislány? Esetleg a nevét tudjátok már? Hogy álltok a vásárlásokkal?
2014. júl. 6. 18:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 29 hetes.

Első baba, kislány lesz, Bíbor Anna lesz a két keresztneve.

Jól vagyunk. Sokat mocorog, szép nagy baba. Szerencsére még alig híztam, de volt rajtam min. 10 kiló felesleg, amitől évek óta nem tudok megszabadulni. Voltam már kövérebb is, akkor nagy nehezen lement 10 kiló, féltem hogy terhesen is könnyen jönnek majd fel a kilok, de szerencsére eddig nem.

Viszont lehet gond van a cukrommal, holnap megyek nődokihoz és majd ő dönt hogy tovább küld-e diabetológushoz. A belgyógyász jónak mondta a 2 órás 7.8 cukrot, védőnő szerint magas.

Egyébként 30 éves vagyok.

Van már bölcsö, kiságy+matrac, pelenkázó komód, multifunkciós babakocsi. Kölcsön kaptunk babamérleget és etetőszéket. Babaruha is van 56,62 jó sok. Majd még nagyobbakat kell beszerezni. Sok apróság kell majd még!

Annus

2014. júl. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most vagyok 29 hetes. Szeptember 29re vagyok kiirva.

Első baba, kislány lesz, Bíbor Anna lesz a két keresztneve.

Jól vagyunk. Sokat mocorog, szép nagy baba. Szerencsére még alig híztam, de volt rajtam min. 10 kiló felesleg, amitől évek óta nem tudok megszabadulni. Voltam már kövérebb is, akkor nagy nehezen lement 10 kiló, féltem hogy terhesen is könnyen jönnek majd fel a kilok, de szerencsére eddig nem.

Viszont lehet gond van a cukrommal, holnap megyek nődokihoz és majd ő dönt hogy tovább küld-e diabetológushoz. A belgyógyász jónak mondta a 2 órás 7.8 cukrot, védőnő szerint magas.

Egyébként 30 éves vagyok.

Van már bölcsö, kiságy+matrac, pelenkázó komód, multifunkciós babakocsi. Kölcsön kaptunk babamérleget és etetőszéket. Babaruha is van 56,62 jó sok. Majd még nagyobbakat kell beszerezni. Sok apróság kell majd még!

Annus

2014. júl. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs, akartam még hozzá írni és elküldte még egyszer.

Kedves kérdező te is mesélsz magatokról?

Annus

2014. júl. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!