Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos kortól kezdik az...

2 hónapos kortól kezdik az oltásokat. és haa baba súlya csak 1 hónaposnak felel meg?

Figyelt kérdés
legszívesebben ellógnám...
2014. júl. 6. 20:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Amúgy a rota jobb esetben három koros, nem kettő.. A két koros kevesebb vírustorzs ellen véd. Te meg jo buta vagy, ha nem akarod beoltatni, aztán ha elkap valamit, akkor aztán tényleg baj lesz. Nem kilotol fugg. Mi se nagykonyv szerint hízok, de nem érdekel, amíg jokedvű, vidám és eszik rendesen..
2014. júl. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
én be akarom adatni, csak el akartam húzni, amíg legalább 5 kg lesz
2014. júl. 6. 22:57
 23/26 anonim ***** válasza:
Ha a tied is ilyen ütemben hízik mondjuk, mint az enyém, es 3 hónapos korára meg nem lesz öt kiló, akkor mi lesz? Mar kapnia kellene a 3 hos szurit... Nem kotekedesbol kérdezem, tényleg érdekel :)
2014. júl. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon vacak táblázat.

Heti 150g a normáls hízás.

Igen az 500g elég kevés, de mit tudtam volna vele csinálni ha nem akart enni. 3 hónaposan volt 4 kg.

2014. júl. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
amúgy azt mondják a tápszeres babák jobban híznak, vagy gyorsabban
2014. júl. 6. 23:35
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem híznak jobban a tápszers babák, sőt...

Nekem 3800grammal született a fiam, aki születésétől tápszeres volt 1hósan 4200gramm volt, 2hósan 4800, és ez volt a legtöbb hízása. Onnantól csak havi átlag 300grammokat hízott.

A másik két gyerekem szintén tápszeres volt- és ők is hasonlóan híztak. Az első hónapokban kicsit többet- de csak azért, mert kisebb súllyal születtek. 8kg körül voltak 1évesen.

2014. júl. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!