Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Folyamatos játék pakolás a...

Folyamatos játék pakolás a baba után?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 7 honapos kislanyomnak a hazban 2 "jatekszigetet" csinaltam. 2 alvas kozott ezekrol a helyekrol nem pakolom el a jatekait a dobozokba csak este lefekves utan. Eleg nagy a haz, szoval nem arrol van szo, hogy mozdulni sem lehet tole. Parom minap azt mondta nekem, hogy mas anyukak folyamatosan pakolnak a gyerek utan, ugy erti, hogy amikor a baba elalszik napkozben 1-1 orara akkot elpakolnak

mindent es miutan felebredt ujra mindent elovesznek,lerakjak a haptapit a jatszoszonyeget stb.. Mivel nem vagyok meg gyakorlott "haziasszony" es nem adtam igazat neki ebben, ezert kerdezem toletek, hogy tenyleg igy kellene tennem?


2014. júl. 7. 14:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is csak este pakolok el. Akkor egész nap csak pakolászhatnék. Fölöslegesnek tartom.
2014. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én sem pakoltam nappal. Bepakoltam a nappali sarkába, ahol ki volt neki alakítva a kis játéksarok.
2014. júl. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kétszer pakoltam, egyszer porszívózás előtt és egyszer este. Napközben minek? Egy óráért felesleges. Azt az időt, amit a pakolgatással töltök, mással is tölthetem.

Amúgy vettem játéktároló ládákat, ha nagyon sürgős, akkor csak gyorsan beleszedem és kész.

2014. júl. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer pakolok elő (reggel) és egyszer el (este). Kettő között áll a bál, de ilyen egy gyerekes lakás, ez van. Mindenki tudja, hogy kisgyerek van, nem lepődnek meg rajta, hogy tele a szőnyeg minden félével. Pakolna a frász elő és el egész nap, minek???
2014. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Akkor pakolok el, amikor a délutáni alvásra megy a fiam, illetve este fektetés után. Semmi értelme egész nap pakolni.
2014. júl. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! Csak este pakolok el amúgy meg egy kihelyezett sarokba kerülnek az előhagyott dolgok. Minek pakolnék el, két óra múlva ébren van és megint szanaszét szór mindent. Teljesen felesleges, szerintem jó úgy ahogy csinálod! :-)
2014. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Hát ha nagy házatok van és van hely akkor nem kell összepakolni, de előbb utóbb megbotlotok a játékban.

Nekünk kisebb a lakás így ha pl fa vonatozunk, akkor utána össze kell pakolni, de az építőkockák után is.

De szeritnem jobb ha összepakolsz, mert ezt fogja látni, hogy ha nem játszik vele el kell rakni. Ez nem most lesz, hogy elpakol, de a úgy kb 1,5 év múlva már kialakul. Legalábbis nálunk egész jól megy ez.

Én úgy szoktam, hogy amivel szeretne játszani azt elővesszük, segítek kivenni a dobozból stb, játszunk vele, amikor látom más más játék kell, akkor elrakom, de már egyre többször a gyerekem is elrakja, de mondom ő már nagyobb, mint a tiéd.

Szóval igen jól teszik akik elpakolnak.

A játszószőnyeget viszont nem tettem el, habtapink nem volt, de szeritnem az is elől maradt volna, hiszen azon mászott volna, mint a szőnyeg olyan a funkciója.

2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. Akkor "annyira" megsem gondoltam rosszul a dolgot. :)
2014. júl. 7. 14:56
 9/15 anonim ***** válasza:
még pocakban van a fiam, de elképzeléseim szerint, teljsen mindent a helyére este fogok elpakolni, alvásnál meg max kicsit összébb teszem, vagy ahogy az egyik hozzászóló is írja, játékdobozba bele az egészet. az 5 perc...de majd én sem akarok átesni semmin, belelépni semmibe.
2014. júl. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Olyan fura hogy nem pakoltok, nem rosszból, de érdekelne hogy oldjátok meg.

Pl elővesszük a fa vonatot, építünk belőle, aztán megúnja, de elöl maradna, aztán kitalálja, hogy duplózni szeretne, ez is jópár kockából, figurából áll, aztán inkább a fa puzzellal játszana, aztán tologassunk autókat. De azt már nincs hol??? mert ott a vonatsín, a dupló, a puzzle.

Nem tudom elképzelni mekkora lakás, ház kéne, hogy ezeket ne kelljen elpakolni.

De én akkor is elpakolok, látom az eredményét :) örülök, hogy a gyerekem is nagyrészt ha megúnja a játékot törekszik elpakolni őket. Mondjuk az enyém 1,5 évvel idősebb a kérdezőétől.

2014. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!