Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakinek ilyen babája?

Volt valakinek ilyen babája?

Figyelt kérdés

5 hetes kislány, és ha ébren van, jár keze-lába, látszik, hogy izgatott, izgága, cumit kiköpi, aztán kell neki vissza, minden inger csak néhány pillanatig érdekli. Aztán jön a sírás, olyan, mintha semmi nem volna elég jó neki. Hasfájós egyébként, de ilyenkor nem szokott fájni neki, az elég látványos, mikor szenved.

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Később hogy alakultak a dolgok?



2014. jún. 23. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Szintén 5 hetes kislány, dettó ugyanezt csinálja. Szerintem életkori sajátosság.
2014. jún. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Új neki minden, amit lát, új ingerek. Ilyenkor menj oda, vedd ki, dajkáld meg, beszélj hozzá, kösd le.
2014. jún. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

cumit szokni kell még neki,hidd el lesz olyan időszak mikor meg nem bírod kivenni a szájából olyan vákuumot képez!

A kezével azért kalimpál mert ebben a korban még működik a moro reflex(olvass utánna)Gondolom ez nagyon zavarja őt elalváskor is meg álmából is felébresztheti!Erre az én fiaimnak nagyon jó megoldás volt a pólya!ha nincs pólyád akkor egy nagyobb lepedőbe,takaróba is betekerheted ennek is olvass utánna hogyan kell mert ilyesztőnek tűnik hogy le van "fixálva" a gyerek keze de hidd el ez nekik megnyugtató mert a méhen belüli állapotot idézi fel nekik!Az én gyerekeim hatalmasakat aludtak így!

"minden inger csak néhány pillanatig érdekli"ez meg tipikus fáradság,álmosság jele!

2014. jún. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt nem írtam, hogy ilyenkor izgatottan kapkodja a levegőt is, mint sírás előtt. Ez is annyira furcsa nekem.

2014. jún. 24. 07:59
 5/5 anonim ***** válasza:
ezt én megkérdezném a dokitól!
2014. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!