Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 29 fok van az 1 évesem szobájá...

29 fok van az 1 évesem szobájában. Altathatom pelenka+vékony hálózsákban? A zsák alá semmit nem adnék.

Figyelt kérdés
Sima rövidujjú bodyra is gondoltam, de félek megfázik, én nem tudok 30 fokban sem egyszál bugyiban topban aludni, mert fázom a lelassult anyagcsere miatt. Csak én vagyok ilyen csodabogár vagy mindenkinél így van? Se túlöltöztetni se alulöltöztetni nem akarom..
2014. júl. 7. 17:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
30 fokban felöltöztetni plusz hálózsák? Te normális vagy?
2014. júl. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez rengeteg. Az enyém napozóban aludt ennyi idősen.
2014. júl. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyszerű, vékony, póló anyagú hálózsák szerintem oké.

Én ilyenkor napozót szoktam a gyerekeimre adni, mert abból csak a keze és a lába szára van kint, a combikáit takarja, de mégis szellős, nem tapad.

2014. júl. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

pelenka+vékony (pamut) ujjatlan hálózsák


VAGY


pelenka+rövidujjú body


a kettő közt nem tudok dönteni, fázós gyerekem van, 26 fokban bodyban aludt egyik éjjel, és reggel jéghidegek voltak a lábai.

első válaszoló, vegyél vissza ebből a stílusból. köszi.

2014. júl. 7. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem értem ,miért mondjátok, hogy rengeteg. Csak pelus és a hálózsák. Persze ha vékony.
2014. júl. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te ismered a gyereked, ha fázós, akkor inkább a pelus+hálózsák kombinációt add rá.

Az én 8 hónaposom 26 fokban most egy rövid ujjú bodyban alszik, éjszakára egy textil pelussal betakarom, mert nyitva van náluk az ablak. Ő nem fázós baba.

2014. júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Másfél hónapos a lányom, 24 fok van bent és atléta szabású bodyban alszik.
2014. júl. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ugye nem hosszúujjú az a hálózsák? Ha nem, akkor altasd abban nyugodtan.
2014. júl. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én nem akarlak a hálózsák miatt leh.lyézni de szerintem az nagyon sok. Kisfiam 25 fok felett rövid bodyban textil kifogóval derékig betakarva alszik és így is melege van. Ha "csak" 25 fok van nála akkor van hogy hosszú ujjú bodyt adok rá, hogy ne fázzon a keze ha lehűlne a levegő picit. Mondjuk én csukott ablaknál altatom és csukottnál alszik éjjel a zajok miatt.
2014. júl. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, pelus és ujjatlan hálózsák került rá végül, nézegetem majd éjszaka, ha nagyon izzad, akkor átöltöztetem, szerencsére lehet húzni-vonni álmában, nem ébred fel rá.


Sajnos nem tudom semmivel betakarni, mert minden takarót, textilpelust a két lába közé gyűr 5 percen belül, és úgy alszik tovább.

2014. júl. 7. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!