Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossmann BABYDREAM PREIMUM...

Rossmann BABYDREAM PREIMUM DRY pelenka vélemények, tapasztalatok?

Figyelt kérdés
A sima Babydream pelenka tetszett, csak kicsit vastagnak találtam, emiatt gondolkoztam, hogy kipróbáljam e ezt a premium dry-t? Tényleg vékonyabb? Ez a pelus is ugyanolyan puha, mint a sima? Ennek gumírozott a dereka? Várom a válaszokat!:)
2014. júl. 6. 07:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehellet vékony, de kemény mint a kő. Mikor megfogod érzed a sok sok apró gyöngyöt, ami miatt a nedszívó képessége jó, szerintem szörnyű!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Igen gumis a dereka, de szörnyű.....
2014. júl. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vekonyabb de nekem nem jon be...mondjuk nekunk a sima sem volt jo.atazott es kifolyt belole a kaki.mi sokaig feher pamperst hasznaltuk,de mar egy ideje liberot es ez ver mindent!mindenhol gumis,jo nedvszivo,es meg jol is nez ki.es ki lehet fogni akciosan akkor nem dragabb a rossmanossnal.ami meg elfogadhato sztem az a mulleres pelus...de ha azt nezzuk arban az sem jobb.csinaltam egy ideig h napkozben azt adtam ra a parom mar kivolt h sosem tudta mikor melyiket kell raadni.....ugyh hanyagoltuk a dolgot.
2014. júl. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát mi is Libero-val kezdtük, de sajnos nagyon drága..emiatt kerestünk hasonlót, eddig a rossmannos sima meg a dm-s volt. A babylove sem rossz, csak ki akartam próbálni. De lehet hogy akkor ezt a premium dry-t még meggondolom.. Amúgy eddig a Libero volt nálam is a nyerő, a második eddig a babylove..:) Amúgy kedves 2.nem érdemes váltogatni én is 1x ugy próbáltam és én is kaptam a fejemre mert nagyszüleim néztek, hogy mi a manónak 2félét felváltva használni. És végülis igazuk van. :)
2014. júl. 6. 08:22
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszett igazán, bár a sima rossmanost nem próbáltuk, ahhoz nem tudok viszonyítani. Ez tényleg nagyon vékony, de tényleg érezni benne a golyókat, egyáltalán nem kellemes tapintású.


Off. Én is váltogatom a nappali éjszakai pelusokat :) csak mi Pamperst használunk. Éjszakára fehér, nappalra a zöld. Ez még a nagy fiamnál alakult ki, mikor a zöld Pampers nem bírt ki egy éjszakát. Akkor átálltunk éjszakára a fehér Pampersre, és most a kicsinél már eleve így csinálom. Az én párom sem tudja, hogy mikor melyik kell, de éjszakára mindig én pelusozok, úgyhogy akkorra tuti jót kap. :)

2014. júl. 6. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én viszont nagyon szerettem ezt a pelenkát, a nyári melegben nagyon jól jön, hogy ilyen kis vékony az anyaga, mindemellett pedig jól szívja a nedvességet, sosem volt vele pisi vagy kaki-baleset. Egyetlen ok amiért nem vásároltam újra, hogy az ára a zöld Pamperssel vetekszik, amit rendszeresen meg tudok venni kuponnal a DM-ben akciósan .
2014. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Tica0121 ***** válasza:
Én a Penny-s pelenkát használom, Pampers-ről váltottam erre, mert állandóan átázott NAPPAL IS! Ez viszont simán kibír egy éjszakát csere nélkül! Egy próbát megér és az ára is barátságos!
2014. júl. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 szathmary89 ***** válasza:
Nekünk a Rossmanossal volt a legtöbb gondunk. Ugyanakkor a reklámozott márkákkal is előfordult baleset. Mi azóta Tescosat használunk, nálunk az vált be a legjobban,de Auchanos is jó volt. De amint nem híg a kaki már szinte mind jó, kivéve a Babydream... nálunk. A többit nem ismerem.
2016. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!