Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves kislanynak vagta le...

1 eves kislanynak vagta le valaki a hajat?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy akarom-e vagy sem. Most kezd vegre noni neki a hajacskaja. Felul extra hosszu, es alatta a masodik vonalban pedig par centis. Gondoltuk jo lenne lenyirni, hogy egyforma legyen. Ha fiu lenne nem is ellenkeznek ennyire. De igy is fiunak nezik, hat meg ha megkopasztjuk.


Valaki, aki mar vagta le geppel. Milyen lett az eredmeny? Termeszetesen a legnagyobb allitasban vagnam, de azt sem tudom mennyire viszi a gep a babahajat. Ha ugy nez ki, mint akit megteptek, akkor inkabb hagyjuk!



#haj #hajvágás #baba #gepi hajvagas
2014. jan. 16. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Fiam van. Ollóval vágtam, tincsenként,az etetőszékbe ültettük.

Géppel nem csinálnám,nem jó az ilyen puha hajacskára.

2014. jan. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszod. Olloval nem hiszem, hogy neki fogok allni. Akkor inkabb elviszem majd magammal a fodraszomhoz, es hagyom neki. :)


Egyenlore a frufrujat vagtuk le picit, es mar ez is olyan furan nez ki :D

2014. jan. 16. 17:59
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
nem értem miért akarod levágni egyformára. Akkor kell levágni belöle ha zavarja belelóg a szemébe. az engem nem zavarna hogy egyik sor hosszabb másik nem. föleg ha kislány. A gépet minden gyerek rosszabbul viseli mint az ollót. (szépségszalonban dolgozok)
2014. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ollóval mindenképp, de szerintem a frufruvágás pont elég. A fiam 10 hónapos volt, mikor először levágattam elől a haját, mert már nem látott ki. Sokáig csak a frufruját vágták, géppel azóta se. Most 4 éves.
2014. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%

Két lány, géppel vágtam le nekik (leghosszabbra állítva a fokozat), egyiknek 1 év körül, másiknak még hamarabb is.

Jó lett, nem bántam. Utána megnövesztettem nekik.

Jó, hogy lejött a vékony hosszú babahaj, és együtt nőtt az egész haj.

2014. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Mi is levágtuk a lányunk haját. Ugyan ilyen haja volt neki is. Mi géppel csináltuk simán vitte. A haja szempontjából nem bántam meg mert szép erős és dúsabb is lett. De azért várom hogy hosszabb legyen már mert azért ugy sokkal szebb kislányosabb volt. De muszály volt. Inkább most mint oviba- bölcsibe.. Nekem oviba-suliba vagdosták és utáltam a rövid hajam.
2014. jan. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Ja és mi 2 szer vágtuk le és nem a legfelsó fokozaton. Ha már csináljuk legyen értelme is. De többet nem mlstmár növesztés van.

6os.

2014. jan. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyjából 7 hónapos volt mikor levágtam géppel a haját, kb 3assal. Hatalmas hajjal született, és foltokban kopasz volt már 7 hónapos korára. Ollóval kezdtük el levágni, de mivel pici volt és nem maradt nyugton, nem lett egyenletes, úgyhogy fogtam a gépet és letoltam azzal. Jövő hónapban lesz egy éves, nagyon szép haj van már most. Most már nem vágnám le olyan rövidre.
2014. jan. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
A fiaimnak 1 éves kora után géppel levágtam. A lányomnak viszont alig volt haja. Már elmúlt 2 éves, és még most sincs valami sok haja, de neki is vannak "vonalak" hol hosszabb hol rövidebb. De nem vágnám le neki géppel, szerintem nagyon fiús lenne úgy. Majd ha lesz olyan hosszú, hogy lehet alakítani, akkor egyformára vágjuk.
2014. jan. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!