Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehetnek öt hetes...

Mitől lehetnek öt hetes kisfiamon apró, pattanás szerű pöttyök?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete jelentek meg, először a homlokán (onnan azóta kissé tisztult), utána a kis arcán, a nyakán, és ma már bánatomra a mellkasán is látom őket.

2014. júl. 7. 17:30
 1/4 Gyöngyikee ***** válasza:
100%
Ha anya tejes akkor attól, vagy a melegtől. Nekem a védőnő ezt mondta.nekünk is van mi 6hetesek vagyunk.
2014. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%

Muszáj a többesszám, kedves 1.?

Tudom-tudom, paraszt vagyok... :)

Tejkiütésnak hívják, semmit sem kell vele csinálni. Ilyenkor mondják, hogy erős az anyuka teje. Hát ezt nem tudom.

Lehet, hogy hetekig/hónapokig lesz ilyen az arcán, egyik elmúlik, másik előjön.

Az én lányomnak kifejezetten ronda volt a bőre 4 hónapos koráig.

Ha a melegtől van, azzal sem kell semmit sem csinálni. Amint hűvösebb lesz, szépen elmúlik.

2014. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem mutasd meg a védőnőnek vagy a dokinak, az a biztos Nálunk seborrhea volt, írt fel rá A vitaminos krémet, amitől pillanatok alatt meggyógyult.

Lehet még a melegtől is, vagy az anyatejtől is. Ezek ártalmatlan dolgok, magától elmúlik, de szerinetem jobb ha szakértő szemek látják

2014. júl. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kis pöttyök normálisak.


én babámon is van, védőnő azt mondta, pöttyök jönnek, mennek, nem kell foglalkozni vele.

lehet attól is, ha olyat ettél, ami kicsit kiütötte pl.sárgabarack, paradicsom, de lehet a melegtől is.

2014. júl. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!