Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » H. E. L. P. Nagy, gyulladt...

H. E. L. P. Nagy, gyulladt pattanás (ok) 5hónapos babán?

Figyelt kérdés
akkora pattanás van 5hónapos babám lábán, hogy az valami borzasztó. Kb. 2-3 napja kezdett kijönni rajta pár (összesen talán 4-5, azt hittem ettől a melegtől még ami volt), a közepe gennyes (sárgás, fehéres, mint egy gyulladt pattanásnak mint tudjuk). De ma az egyik nagyon kinőtte magát, kemény, kifakadt picit és elég sok gyulladás ki is jött belőle, de még mindig kemény és irtó piros. Elviszem orvoshoz, de valakinek esetleg van tapasztalata ezügyben? Nagyon aggódom.
2013. jún. 27. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
megcsípte valami esetleg?
2013. jún. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nemhinném. Igazábol gondolkodtam ezen is de nem is voltunk olyan helyen ahol megcsiphette volna valami. Hozzátáplálástól nem lehet, ugye? Pláne hogy még csak répát és krumplit kóstolt de azt is csak 1hete kezdte. Tanácstalan vagyok :(
2013. jún. 27. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen pattanások voltak a 2.5 éves fiamon 1-2 hónapja. A doki szerint valami megcsípte. Adott rá cinkes rázókenőcsöt, de a sima hintőpor is leszárította szépen. Azóta sem jöttünk rá, hogy mi vokt. Kb. 1-2 hétig lettek rajta ilyenek, aztán elmúltak.
2013. jún. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

És ez? bár ez nagyon durva lenne:


[link]

2013. jún. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha szopik még, te nem ettél kakaós ételt? Attól is ki szokott jönni pati.
2013. jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez csípés lesz.Sajnos,most eég durva csípéseket tudnak okozni a szúnyogok.Kb 2 hete volt róla szó a tv-ben is.A kisfiam lábán is van,és a homlokán is egy.A lánykának is volt egy a lában,neki konkétan a lábszára is bedagadt a csípés miatt :(
2013. jún. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem, nem szoptatom.

Hát most ez a cikk pont nem hiányzott nekem. :(

Nagyon sajnálom a babámat, nyűgös is volt ma nagyon. Gondolom fáj/fájt neki :(

2013. jún. 27. 21:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Szúnyogra én is gondoltam, az szóba jöhetne. Biztos akad a lakásban, hiába próbálok tenni ellenük. De egy felnőtten nem ilyen egy szúnyogcsipés, ez meg nagyon durva a babámon. Tennék fel képet is akár, de már alszik.
2013. jún. 27. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!