Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináltok olyankor amikor...

Mit csináltok olyankor amikor már órák óta nem alszik pár hetes babátok?

Figyelt kérdés

Ma pl 3órán át ébren volt 2hetes fiam.Először szépen elvan a kiságyában és nézeget aztán persze kiveszem közben meg sétálok vele beszélek hozzá,aztán látom hogy álmos és lecsukja a szemét,de ahogy beteszem a kiságyába kipattan a szeme és kínlódik.ha kiveszem megnyugszik.aztán elértünk oda hogy éhes lett,de utána sem aludt el hanem folytatódott a dolog tovább.aztán beraktam a mi ágyunkba és nagy nehezen elaludt..

Ti mit csináltok ilyenkor és miért csinálja ezt vajon a baba?


2014. júl. 7. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen babák, azért. A fiam ilyen volt kezdettöl fogva! Sose akart aludni, csak ha a babakocsival mentünk. De ha megálltam 3 perc múlva már fennt volt. A lányomnál aki most 9 hetes a cumi segít az elalvásban. A hordozókendöt is nagyon szereti, abban jókat alszik, én meg közben csinálom a dolgom.
2014. júl. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
De jó, hogy nem csak az én két hetes lányzóm csinálja ezt. :) Nem tudok jobbat, mint hogy ringatom ilyenkor, és örülök, ha nem bömböl az álmosságtól.
2014. júl. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

az én 4 hetesem főleg esténként nyűglődik, kb.6-12 közt nem segít semmi. pedig lefürdetem, megszoptatom, ringatom, de nagy vígan nézelődik. ha leteszem, üvölt. aztán újra megszoptatom, de van hogy még akkor sem alszik el, csak sokadjára.

azért nehéz, mert van 2 nagyobb, akikkel épp este van teendőm.


ha első baba, akkor nyugodtan tedd be hordozókendőbe, és sétáljatok egy jót, friss levegőn hamarabb megnyugszik, utána jobban alszik.

2014. júl. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiam is pont ezt csinálta 2 hetesen, sőt még később is. Volt pár nap amikor nagyon jól aludt, aztán volt akár egy hét is amikor ezt csinálta. Engem totál kiborított, amúgy is hulla voltam az éjszakázástól. Aztán a férjem kitalálta hogy rakjuk babakocsiba és rázzuk a kocsit, na ettől elaludt.

Mondjuk nálunk csak a délutáni alvásokkal volt probléma, délelőtt aludt mindig szépen.

2014. júl. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!