Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet a hisztit kivéden...

Hogyan lehet a hisztit kivédeni? Ti mit csináltok olyankor?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kivédeni sajnos sehogy nem lehet:-( Normál, életkori sajátosság. Lehet pl. figyelemeltereléssel meg hasonló praktikákkal próbálkozni, többé-kevésbé jobb is, de ezen át kell "esnie" minden gyerkőcnek:-( Hogy én, mit csinálok olyankor? Többnyire őszülök, és ezerrel pusztulnak az agysejtjeim. Minden jót és kitartást! Üdv, 3 éves kisfiú anyukája.
2013. febr. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nálunk sajnos semmi nem segített, csak az idő:)

Nem volt könnyű, sőt...Három gyerekből csak a harmadik volt hisztis, a fiú, a lányokkal semmi ilyen gond nem volt.


Próbáltam a figyelem-elterelést, ígérgettem jutalmat, tettem sarokba, lemostam az arcát, nem figyeltem rá, semmi...

Sok türelmet!

2013. febr. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást! Lányom még csak 10 hónapos de nagyon tudja mire való a hiszti! :) Hamar rájött a kis drága! :) Ha nem tetszik valami neki csak hátravágja magát és ordít! Neked is kitartás! :)
2013. febr. 11. 13:31
 4/6 anonim ***** válasza:
Ignoráld. Ha nincs értelme, nem kapja meg (soha!), amiért csinálja, nem lesz értelme csinálni. TAnulási folyamat. Ha megkapja, amit akar, miért ne csinálná?
2013. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
1 éves a kisfiam és mostanában kezdi próbálgatni hogy mit ér el a hisztivel,hát a figyelemelterelés már nem jön be mert attól még jobban begurul,így marad az hogy lefektetem a szőnyegre és nem figyelek rá és így hamar abbahagyja.Ja meg igyekszem következetes maradni,szerintem az a legfontosabb.
2013. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Golan Trevize ***** válasza:
100%

Kivédeni nem lehet.

Ha elkezdene hisztizni, abban a pillanatban elfordulok, látványosan mással kezdek foglalkozni. Másodpercek alatt abbahagyja.

Mondjuk eleve viccesen csinálja, mert leül, és szép lassan, óvatosan hanyatt fekszik, nehogy megüsse magát, és akkor kezdi az üvöltést.

Ezt általában meg szoktam várni, mert vicces végignézni, de ha hamarabb elfordulok, akkor már hanyatt sem fekszik, hanem felkel, és keres valami játékot.

2013. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!