Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit csináltok, míg a...

Ti mit csináltok, míg a babátok alszik? Ti is pihiztek olyankor?

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 11:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Házimunkát csinálom ilyenkor, ha nincs semmi teendő, akkor pedig itt ülök a gép előtt.
2013. márc. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én igen.sajnos szinte kényszeresen.próbálok róla leszokni de mivel az első időkbe mindig aludtam én is vele hogy pihenjek valamit rászoktam. Megcsinàlok mindent amugy.de erről nem tudok leszokni este is rögtön lefekszem amikor ő sajna.
2013. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 gabszem ***** válasza:
100%
ilyenkor szoktam főzni, vasalni, ruhákat hajtogatni, pakolni, port törölni, felmosni... Néha le tudok ülni a gép elé is.
2013. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont most aludt el a drágám.

2 hónapos.Ilyenkor leülök egy kicsit a gép elé.

Olvasgatok,megnézem a híreket, itt vagyok,nekem ez a pihenés :D

Utánna bepakolom a mosógépet,mosogatok,pakolászok,

takarítok,amíg a baba alszik.Főzni is szoktam,de ma nem kell,mert maradt még tegnapról.

Te mit szoktál csinálni?

2013. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Délután 1-másfél órát alszik a lányom, és én addig ott fekszem mellette, mert sokat forgolódik és akkor mindig hozzámbújik, különben csak 20 percet aludna és kész tortúra lenne a délután hátralévő része... Úgyhogy én addig halkan nézem a tv-t, vagy olvasok, vagy ha rossz volt az éjszakánk én is hunyok egyet. És már igénylem is, megmondom őszintén... A nap többi részét pedig úgy szervezem, hogy minden mást el tudok végezni, nem akadályoz semmiben ez a kis pihi... :)
2013. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is pihenek. 1,5 órát alszik a fiam, egyébként egész nap pörög. Már egész jól megtanultam mellette megcsinálni a házimunkát.

Netezek, híreket olvasok, leveleket írok...

2013. márc. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:) Én most sütit kívántam meg sütni. :D Amúgy vagy takarítok, de van hogy csak leülök egy kicsit a gép elé, vagy megnézek valami filmet. Most sütisütés közben nézek filmet.
2013. márc. 5. 12:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is most aludt el. :) Általában bepakolok egy mosást,elmosogatok.Mire felkel ütök neki valamit.Meg még van időm gépezni is.Aludnék vele de éjszaka is alig tudok aludni nem hogy délután.
2013. márc. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha alszik, akkor általában, én is a házimunkát csinálom, de. ha alszik akkor elkezdek főzni, stb. De sokszor ha játszik és el van magában akkor, is csinálok ezt-azt. Most épp alszik és én meg gépezek, kész az ebéd, gondolkodom, hogy én is megyek pihenek egy kicsit, de ilyenkor tuti azonnal felébred. :P
2013. márc. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tévét nézek, netezek, felmosok, teregetek, leveleket írok a neten, fényképeket rendezek a gépen a mappákban, telefonálok, takarítok.
2013. márc. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!