Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális dolog egy júliusban...

Normális dolog egy júliusban született babának virslit egészbe, és kenyeret héjjastul adni a babának? Egyik ismerősöm iwiw-es oldalán láttam, kicsit hanyadt estem ezen

Figyelt kérdés
2010. jan. 6. 22:03
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
79%
Fel fog nőni az a gyermek.. Ha egyszer az esik neki jól.. lehet hamar elkezdte a hozzátáplálást és megérettnek érzi a babát erre. Az enyém ma ellökte a pépet, kivette az apja kezéből a pirítóst, és nyomta. Hagytam, jól esett neki. (9 hós)
2010. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
51%
Miért ne ehetne egy fél éves baba virslit és kenyeret, egészben? A kisbabák 6 hónapos koruktól képesek a rágásra, ha van foguk, ha nincs. A glutén tartalmú ételeket már 4 hónapos kortól javasolt adni, 6 hónapos kortól pedig már nemcsak csirke és pulyka, hanem sertés és marhahús is mehet. Csak figyelni kell, hogy nehogy nagy darabok kerüljenek a szájába. Tehát, most akkor mi is a bajod a dologgal?
2010. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
32%
Kenyérhéjat én is adtam már 6 hónapos korától a babámnak! 4 foga volt már akkor és imádta rágcsálni! Persze nem kiszáradt, kemény héjra kell gondolni! Virslit csak egy hete kap, pedig már 11,5 hónapos! Azt biztos nem adnék egy 7 hónapos babának!!!
2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
64%

Virslit még felnőttnek sem kéne enni, nemhogy egy fél évesnek. :)

Az ő dolguk. Gondolom Te nem fogsz ilyeneket adni a gyerekednek.

2010. jan. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

hát én tuti nem adnék még ilyesmit a babámnak pedig Ő májusi.

Nem csak viccből csinálták? Fényképen láttad? Mert pl. nekem van fent olyan kép, hogy dobozos sör van a lányom kezében (de nem itta ám meg) :D

2010. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
51%
Ja, második vagyok, kislányom 8 hónapos korában simán lenyúlta Apa vacsijának egy részét, ami házi húsos kolbász és zsemle volt, egészben, képzeld.... :-))
2010. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Egyik sem méreg..jó a virsli tényleg elég szutyok,de gondolom nem az lóg a szájából éjjel nappal.
2010. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
61%
Hát én is szoktam lesni, hogy miket adnak a babáknak. 5 hósnak májat, 7 hósnak pizzát. Erre mindig megkapom, hogy mi már anno 3 hónaposan töltött káposztát ettünk. Én meg azt szoktam mondani, hogy te lehet, én nem.
2010. jan. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
29%
ezért is van most ez a sok szerencsétlen, beteges, nyeszlett ratyi fiatal, mert burokban nevelik, ez egyre rosszabb és rosszabb
2010. jan. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
52%

Nyugodtan ehet a baba ebben a korban már.Nem mindenki híve a most divatos "tanácsoknak" Nagyon sok gyerek nőtt és nő fel ma is,akiket nem tápszeren meg babarizsen nevelnek.Egyik sem ételallergiás,és egészséges is.Legalábbis a környezetemben levő kisbabáknál ezt látom.

Sőt a szomszéd kisbaba 5 hónaposan töltöttkáposztát evett már,és egyévesen erős,egészséges gyerkőc.

2010. jan. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!