Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8hetes lányom egész nap...

8hetes lányom egész nap cicizik, nomális?

Figyelt kérdés
gondolom akkor többet is eszik mint szokott, mert van hogy akkor is kell neki amikor jön a tej és kiköpdösi...
2014. júl. 8. 09:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Nem normális, szoktasd le róla, amíg lehet. Csak akkor tud egész nap cicizni, ha te azt akarod.

Nem akarlak megbántani, de gondolom, nem ő mászik rád, és csüng rajtad 24 órában, hanem te veszed fel és teszed cicire.

2014. júl. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk úgy, te ciciztezed egész nap.
2014. júl. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de addig sipákól mig nem kap cicit , cumit nem fogad el.
2014. júl. 8. 09:30
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Most ez lehet gonosz lesz. Itt gyakorin is rengetegszer olvasom, hogy 4hós baba7-8kg. Na pont ezért. Amikor sír a baba, nem feltétlenül cicizni akar. Ezért ennyi az elhízott kisbaba.
2014. júl. 8. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem célom elhízlalni a gyereket erről szó nincs.
2014. júl. 8. 09:53
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy új és egyáltalán nem okos hozzáállás, amit a habzó szájú LLL követők nyomatnak, hogy a gyerek kis túlzással egész nap szopikázza anyuka cicikéjét, mert nem lehet túletetni, blablabla. Sokszor csak a közelség hiányzik nekik, a kendő pl nagyon jó erre. Szerintem próbáld ki, hogy csak felveszed. Lehet attól is megnyugodna.
2014. júl. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kipróbáltam hogy elalszik és bedugtam a szájába a cumit... hátha jó. köszönöm mindenkinek
2014. júl. 8. 10:09
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is ezt csinálta a babám, míg rájöttem, hogy ilyenkor nem éhes, hanem elfáradt. Azóta 3 óránként eszik és ha két etetés közben rájön a hiszti akkor tudom, hogy segíteni kell neki elaludni.
2014. júl. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
36%
Ugye csak viccelt az a válaszoló,hogy a gyakori szopitól elhízik a kisbaba? Anyatejtől nem lehet elhízni és van olyan,hogy komfortszopi ami megnyugtatja a babát. Főleg ha a cumit sem fogadja el. 8 hetesen még igen pici persze,hogy ez a legfőbb tevékenysége.
2014. júl. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne hízhatna el? egyik ismerősnek akkor a gyereke lassan súlyra, mint egy 1 éves gyerek és 5 hónapos. Nonstop cicin van. Szerintem egy anyatejes baba is lehet elhízott.
2014. júl. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!