Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El van feküdve a babám arca?...

El van feküdve a babám arca? Szerintetek milyen a kis feje?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Azt mondják,hogy el van feküdve a kis arca. és hogy inkább hanyatt fektettem,hogy hátul is nyomja egy kicsit. Mit csináljak? 5hetes és csak hason hajlandó lenni. Nappal is csak kevés ideig marad háton.


2014. júl. 8. 20:55
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

ilyenkor még nagyon képlékenyek a csontok, ez rendeződni fog.

Az első képen értem mire gondolsz, a második nekem teljesen szép fejformás.

Úgy feküdjön ahogy akar, amúgy a legjobb hason, mert úgy fejlődik a legjobban és a bukás miatt is jobb.

Sokan háton altatják és alig van hason, aztán csodálkoznak ha nem csinálja amitket már kéne és nem tűri meg hogy hason legyen.

Védőnő mit mond?

2014. júl. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

A védőnő nem mondott még semmit. Aakik azt mondták,hogy elfeküdte arra gondoltak,hogy a bal pofikája laposabb.

10. Válaszoló szerinted is?

2014. júl. 9. 17:29
 13/17 anonim ***** válasza:

hát ki kellett nagyítanom, hogy észre vegyem.

nem lehet hogy ez még a magzatfekvésnél, vagy szülésnél alakult így?

amúgy igen tuti ki fogja nőni, és amúgy minden ember asszimetrikus arcú, volt is a neten régebben olyasmi, hogy arcképeket megfeleztek és az egyik felét tükrözték csak, hogy milyen lenne az arc szimetrikusan és olyan érdekes képek lettek..


a koponya amúgy természetes, szinte minden normálszületésű babának elcsúsznak a koponyalemezei, az is visszaalakul mjd

2014. júl. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
27%

Ne sertődj meg, véleményt kertél!

Nekem is az tűnik fel, hogy az egyik oldalt laposabb az arca, a másikon meg pufibb. Nagyon hosszúkás feje van, olyan 'lófejű'

2014. júl. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Aranyos arca van, de ici-picit nem zavaróan és elsőre fel sem tűnően laposabb az egyik oldala. Lehet ez a szülés miatt is. Én nem aggódnék és nem fektetném emiatt direkt másik oldalra. Nem ettől lesz más formájú az arca. Aranyos baba szerintem ettől függetlenül. Lófejűnek semmiképpen sem mondanám. Az nekem már csúnya kategória, de Ő még messze szép baba. Arányos. Az én kislányomnak olyan fura feje volt, még a fülei is elálltak mellé, kimondottan nem szép baba volt. Most mindenki porcelán babának mondja és megnézik, hogy milyen szép, a haja hosszú marad azért:)) mert a fülei maradtak elállóak:) de Ő is szépen kikupálódott. Szerintem a fiadnál is alakul majd a fejformája. Ilyenkor minden baba pufika:) Ne aggódj! Nekem azt mondták tegyek a gyerek fülére hajpántot, hogy visszaszorítsa a fülét, egyszer sem tettem, nem akartam kínozni, hogy hajpánttal lenyomom a fülét. Nekem is elálló a fülem valamennyire, és nem zavart sohasem.
2014. júl. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egy kicsit valóban laposabb az egyik oldat, de nem teszel fel kérdést , csak úgy látom lehet fel se mtűnik. Egyébkéntha elkezd forogni és többet lesz ébrem majd, kialakul, de ha nem az sem probléma. Neked úgyis Ő a legszebb.
2014. júl. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
semmi baja ennek a babának...ne parázz a semmin...mi lesz később...
2014. júl. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!