Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El van feküdve a babám arca?...

El van feküdve a babám arca? Szerintetek milyen a kis feje?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Azt mondják,hogy el van feküdve a kis arca. és hogy inkább hanyatt fektettem,hogy hátul is nyomja egy kicsit. Mit csináljak? 5hetes és csak hason hajlandó lenni. Nappal is csak kevés ideig marad háton.


2014. júl. 8. 20:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Ne viccelj, nagyon szép baba!!! :)

Ha majd elkezd forgolódni, akkor úgyis alakul még a fejecskéje. 3 éves korig kialakul a végleges fejforma. Az én lányom is csak hason feküdt, még sincs semmi baj a fejformájával. :) 3 éves múlt.

2014. júl. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)

A kis fejét már szépen forgatja és tartja.

2014. júl. 8. 21:02
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
Elég fura feje van ez tény, de még csak 5 hetes, majd kikupálódik, lehet még neki is szép fejformája, ne aggódj emiatt.
2014. júl. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
Mi a fura? Én nem látok semmit rajta.
2014. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%

Semmit ne csinálj. Ennek a gyereknek semmi baja!

Ha Téged megnyugtat: én pár hónapos koromig folyton csak az egyik irányba fordítottam a fejem. Nagyon-nagyon-nagyon durván lapos volt az egyik oldalon a fejem.

Amikor már rendesen mozogtam, szépen helyreállt. Tiszta golyófejem van :)

És mindkét lányom ilyen volt, csak nem annyira durván, mint én.

2014. júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
Én nem látok semmi elfekvést, meg semmi furaságot sem, szép íves fejformája van szerintem.
2014. júl. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem van egy kis arcasszimmetriája. Kisfiamnak is van, de eddig senki nem vette észre az orvoson és rajtam kívül. Sőt, inkább azt mondják rá, hogy fiú létére gyönyörű arca van. Nála ez méhen belül alakult ki, nem is fog változni.

Ha a babádnál elfekvés, akkor próbálkozz másképp s fektetni, még alakulhat nála ez.

2014. júl. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
75%
Azon kívül, hogy haláli cuki, nem látok rajta semmi egyebet :D De jót mosolyogtam rajta, melengeti az ember szívét :))))) Csodaszép! :))))
2014. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Semmi elfekvés nincs rajta, de bunkó, aki ilyet mond. Szegény anyuka meg elhiszi.
2014. júl. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Hibátlan íve van a fejecskéjének! El ne hidd, hogy elfeküdte. Akkor meg pláne, ha emeli és tarja is a buksiját. Ilyenkor még nem csontosodott végleg a kis koponya, és még rengeteget alakul.

Jaj, olyan bájos!

2014. júl. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!