Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyire megbízhat...

Piroska és a farkas kérdése:

Szerintetek mennyire megbízható a homlokra tapasztható " lázmérő"?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert délután rátettem a kislányomra, kb 1 percen belül egyszerre világított rajta a 37 és a 38 fok, ezért megmértem a lázát popsiban, digitális lázmérővel: 36, 7. És ebből ugye még lejön a 0,5 fok. Most akkor ez hogy van...
2014. júl. 9. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi az alkoholos lázmérőben bízunk. Az ugyanolyan pontos,mint a higanyos volt. Csak sajnos nagyon nehéz lerázni,van hogy 5-10 perc,mire sikerül,de legalább valós értéket mutat. Azzal sokra nem megyünk,ha nem a valós értéket mutatja a digitális.

2014. júl. 9. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire nem megbízható. Én is leginkább a hagyományosban bízom, ami most galliumos, régen higanyos volt.
2014. júl. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
egy nagy nulla! Iszonyú drágán megvettük,és még nem fordult elő,hogy kétszer ugyanazt mutatta volna,pár másodperces mérési különbségnél.
2014. júl. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!