Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megbízható a higanymentes,...

Megbízható a higanymentes, analóg lázmérő?

Figyelt kérdés

Nagy bánatomra eltörtem a higanyosomat,és új lázmérőt kellett vennem.

Valaki esetleg összehasonlította már a higanyossal,hogy mennyire megbízható,ugyanazt méri e ?


2010. okt. 7. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, megbízható, én hárommal mértem kíváncsiságból, mert úgy voltam vele ha a digi is annyit mutat nem carakodok a higanyossal..higanymentes analóg, higanyos is és a digis is nekem egyforma hőt mutatott szájba és hüvelybe is, igaz hüvelybe mindegyik két tizeddel magasabb hőt mutat mint szájba de ez nem lényeg ha egy helyen mérem.
2010. okt. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal megbízhatóbb, mint digitális.
2010. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
azt mondták a gyógyszertárban, hogy szó szerint sz@r, nagyon sok fejleszteni való van rajta. Így mi nem vettünk. És a kórházban is azt mondták, mert egy anyuka kért lázmérőt, hogy semmire nem jók, kár mérni vele. Ha látja lázas, kap lázcsillapítót.
2010. okt. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!