Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Menyit alszik napközben a...

Menyit alszik napközben a babátok?

Figyelt kérdés

3 hónapos a gyerkőcöm,leírnám,hogy mennyit alszik,nem-e alszik sokat?


Legtöbbször este 9-től alszik reggel 5 óráig,ennek örülök,de a napközbeni alvásokat kicsit sokallom.Ma reggel 6-tól aludt 9 óráig,10-től 12-ig,14-órától 16 óráig,most 18 órakor megint elaludt,ha nem ébred föl fürdésig,azaz 20 óráig,akkor ébreszteni fogom,utána kaja,kis játék,és ott van,hogy megint alvás.Nem sok ez az alvásmennyiség?


2014. júl. 9. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is aluszékony a kisfiam, mindig is az volt. Ha ennyi az alvásigénye, akkor ennyi. Nekem is sokszor csinálja ezt, sőt, olyan is van, hogy csak enni kel fel, nem is játszik, már magától mászik vissza az ágyba, és alszik tovább, pedig ő már 9 hónapos. Aztán van, mikor egész nap fent van.

Ez az ő kis ritmusuk.

Max. vidd ki a levegőre, hagy aludjon séta közben, de a friss levegő jót tesz neki.

2014. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én babám is 3 honapos, fél 11kor kap enni, reggel 6kor ébred, majd 7tol 10ig alszik, 10tol kb. este 7ig kétszer, ha alszik félorákat, majd este 7töl kb. 9ig. én fürdetni délelött szoktam, mivel sokszor csak este 8-9 fele kerülünk haza.. (nem tudom mikortol kéne arra szoktatni, hogy este fürdünk..illetve, hogy ezt hogyan lehetne kivitelezni mikor majdnem minden második este 9 körül érünk haza)
2014. júl. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orulj neki h ennyit alszik :-) ha majd jon a foga meg beinduk a mozgasfejlodes visszasirod ezeket a heteket. Ha ebren aktiv, nezelodik, erdeklik a jatekok, emelgeti hason a fejet akkor nem kell aggodnod szerintem.
2014. júl. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen. A fiam is ilyen volt és szerencsére ilyen is maradt. Most 25 hónapos, éjjel 12 órát, nappal 3,5 órát alszik egyben, soha semmi nem tudta megzavarni az alvását (fog, mozgásfejlődés stb). Hát, mit mondjak a csodájára járnak az ismerős anyukák.
2014. júl. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ennyiket aludt anno. Most 13 hónapos és még így is este 7-től reggel fél7-ig aztán 9-11-ig és délután 14-16.30-ig.
2014. júl. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!