Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet hogy akkor válik a...

Hogy lehet hogy akkor válik a babám igazán mosolygóssá amikor van nálunk valaki, pedig én is mosolyogva beszélek hozzá?

Figyelt kérdés

most jöttek még elő pár hete az igazi tudatos vigyorgásai, mosolya, és azt vettem észre, ha vendég van nálunk és gügyögnek neki, mindig szélesen vigyorog és ha elmennek akkor is ilyen vigyorgós marad, ha meg nem jön hozzánk senki csak én vagyok vele, úgy nemigen, vagy nem is mosolyog egésznap.

9 hetes


2014. júl. 11. 23:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, mindenkire mosolygott a lányom, imádta, ha új embereket lát, néha én is azt éreztem engem un. Olyan 5 hónaposan ez megváltozott, és elkezdett csak az ismerősökre mosolyogni főként pedig rám.
2014. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!