Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, akinek Zoénak...

Van itt olyan, akinek Zoénak hívják /fogják hívni a kislányát? Hogy becézitek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 12. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
42%
Van pár darab egész biztos,mert a Hannával karöltve ez a legnagyobb tucatnév.Ha egy anyuka szól a játszótéren hogy Zoé vagy Hanna fél tucat gyerek rögtön felkapja a fejét.3 betűs neveket pedig fölösleges tovább becézgetni.
2014. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az unokahúgomat Zocinak becézzük :)
2014. júl. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Engem Zoénak hívnak... Nem nagyon van a nevemnek beceneve.. a nagymamám becézett Zocsi/Zocska néven. a barátaim - Zoéka és Zoé mást nem szoktak mondani.
2014. júl. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is még csak a Zoékat hallottam, rövid név, nehéz lenne rövidíteni.

Amúgy atom aranyos név szerintem :)))

2014. júl. 12. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Unokahugom keteves es Zoe.becezni mar mindenhogy megy.:-) Zojcsi,Zojegli,Zozo,Zozi....
2014. júl. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kétéves lányom

Zoé.

Nálunk (Budapest legnagyobb budai kerületének egyik városrészében 3 játszótér van és csak az egyiken van mégegy Zoé. Előte màshol laktunk, ott a 4 játszótérből az egyiken volt szintén egy. A fiam Kristóf, sokkal gyakoribb név errefelé.)

A kérdésre válaszolva:

Zozka, Zozi, Zozika, Zoncsi, Zotti, legtöbbször simán Zoé

2014. júl. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
* előtte. Tudok helyesen írni, de mobilról nehéz :)
2014. júl. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Zojcsi volt a beceneve az első pillanattól
2014. júl. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szia! a 17 hónaposomat hívják Zoénak, igazából pont azért választottuk, hogy ne tudják becézni, mert a férjem és én is a mai napig ka-zva vagyunk, és engem nagyon bosszant... Amúgy más nevet kapott volna, csak a terhesség legelején 0,01% adtak neki a túlélésre, és miután megmaradt, a jelentése miatt adtuk neki ,,élet" :)Amúgy lehetne becézni, Zozi, Zoci Zozo de mi nem szoktuk, szerintem egymagában is szép név
2014. júl. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
barátnőm kislányát hívják így,ők Zocinak becézik!
2014. júl. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!