Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány darab body szükséges egy...

Hány darab body szükséges egy ujszülött babának?

Figyelt kérdés

ugy értem egy honapra elegendö az kb mennyi?

illetve mennyi idö alatt növi ki az 52-es méretet?

ja és boltban vàsàrolt ruhàkat àtkell mosnom?(nem hasznàlt)


2008. aug. 3. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:

www.babanet.hu oldalon pontossan megkapot a kérdésedre a választ.

Én ha veszek ruhákat babának fix,hogy átfogom mosni a higénia miatt,mert szerintem az üzletekben csak végig fogdossák :)

Gratulálok a picihez!

20hetes kismama

2008. aug. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én minden ruhát kimostam és több méretet vettünk, 56-68-ig, így a nagyobbak jók lesznek később.

3 hete született a kisfiam, ezért mi elég sok (kb 10 db) rövid ujjút vettünk + kb 6-8 hosszú ujjút.

2008. aug. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezt mondani sem kell, alap, hogy kimossuk a ruhácskákat, sőt ki is kell vasalni. És az sem mindegy, mivel és hogyan mosod! Mosószer, nem mosópor, ami sensitiv, öblitő nélküli dupla öblítés!!
2008. aug. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 56-osat vegyél, mert a babák nagy részénél az ennél kisebb már születéskor sem jó. Szerintem 6-8 darab jó ha van, ha nem akarsz minden nap mosni vasalni.
2008. aug. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mosd ki.Amúgy sokszor el is vannak méretezve a ruhák.Szerintem is érdemesebb 56-ost venni.Esetleg egy picit nagy lesz neki.Úgy is nőnek,mint a gomba.
2008. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!