Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit mondjak arra amikor sír a...

Mit mondjak arra amikor sír a pár hetesem és felveszem azt mondják, el lesz kapatva, meg anyás lesz? Jóhogy meg nem tiltják hogy felvegyem a saját gyerekem!

Figyelt kérdés

már mondtam, hogy:

1. még szükségletből sír, nincs ilyen, h elkapatnám, és amúgy is, ha rám van szüksége igenis ott leszek.

2. 3 hónapos korig igenis lehet ugrani sírásra

3. 9 hónapig volt pocakban ringatva, jóhogy sír kságyban és érthető, hogy várja hogy felvegyem, ringassam.


de hiába magyarázom mindezt következőleg megint megkapom, hogy "anyás lesz"


úgy utálom amikor látom a falnak jártattam eddig a szám.


van ötlet mit mondjak ami eljut?


2014. júl. 12. 16:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

azt hogy szívtelenség lenne egy ilyen pici babát sírni hagyni!!!!


(amúgy ez mekkora baromság h ettől el lesz kapatva :S

2014. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
szó szerint ezt: majd a saját gyerekedet úgy neveled, ahogy akarod. Senkinek semmi köze hozzá, hogy felveszed-e vagy sem.
2014. júl. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Attól függ, h ki mondja: jóakaró idegenen én mosolygok, a közeli jóakaróknak azt, amit 2.
2014. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Tica0121 ***** válasza:
100%
Én erre mindig azt mondom és mondtam, hogy ebbe inkább ne szóljanak bele. Én sem hagytam soha sírni a kicsimet, most 1 éves, kiegyensúlyozott, okos és nyílt kislány. Nincs elkapatva, viszont mer ismerkedni, nem fél az idegenektől. Bár hozzáteszem, hogy az én kicsim nem igazán igényelte, hogy sokat legyen ölbe, mivel császárral szültem és utána volt még egy műtétem, így nem is igazán bírtam volna... De ha sírt, mindig felvettem. Szerintem ez így van jól, egy anyának ez a dolga. A többinek meg az, hogy okosabb legyen, mint te! :)
2014. júl. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én azt szoktam mondani ,hogy el van kényeztetve , való igaz és el is lesz, amíg a két kezemet fel tudom emelni! Az én gondom ez a gyerek ,senki másé+
2014. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Felvettem mindig amikor sírt, egy idő után már nem igényelte, mondjuk én vittem babahordóban magammal főzni, takarítani stb. első pár hétben még nem, de később már igen. Most 2 éves, nagyon ritkán igényli, hogy felvegyem, vagy ölbe üljön, inkább csak akkor ha nagyon fáradt, már fontosabb neki a játék. Amúgy nincs elkényeztetve.
2014. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
én erre azt mondtam,h nembaj,majd akkor is én cipelem,ne az ő gondjuk legyen...ha terveztek még gyereket,kis vigasz,h a másodiknál már békén hagynak..
2014. júl. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Én azt szoktam mondani, hogy mindenki úgy csinálja, ahogy tudja, meg hogy nem hagyom sírni, mert nem bírom ki, hogy sírni hagyjam. Vagy ha sokadszorra mondja ugyanaz az ember akkor csak annyit, hogy nem baj, akkor el van kapatva.

Félelmetes, hogy sose unják meg ezek az emberek ezt a témát.

2014. júl. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Egyik füleden be, a másikon ki :) Én már ezt csinálom...
2014. júl. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

szóval ne magyarázkodjak, zárjam rövidre.


de amúgy fel tud forrni ezektől a agyvizem.

meg hogy ébresszem már fel, mert most van itt látogatni.

én meg mondtam a gyerek érdekét nézem, majd ha magától fel kel.

erre engem hoznak ki szívtelennek, hogy nem keltem fel megetetni.

erre mondtam alig szokott aludni, örülök ha alszik, az alvás ugyanolyan fontos, mint az evés.

erre megismétlik, hogy éheztetem...

meg az ő gyereke így meg úgy, nem ilyen volt.


valahol már úgy érzem nem is jóakarók a jót akarók...

2014. júl. 12. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!