Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 6-7 hónap körüli babátok...

A 6-7 hónap körüli babátok mennyit és hányszor alszik napközben?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen változó. Átlagban azt mondanám, hogy a 7 hónapos fiam minden étkezés után (vagy előtt, ahogy tetszik :) ) alszik valamennyit. Ez lehet csak 20-30 perc, de van, hogy másfél óra. Persze volt, hogy kimaradt és két evés közt nem aludt el. Mikor hogy :)
2010. jan. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
3-4X 30 perc, napi 2 óra
2010. jan. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
délelőtt, délben és délután alszik min 1 órát de van hogy többet is
2010. jan. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tegnap pl. délelőtt 20perc, délután 40 perc. De általában reggel 8 és este 8 között 2-3órát. Délelőtt és délután alszik. Délelőtt kb.1órát, délután 1 v. 2 órát.
2010. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem van, hogy kemény 2 percet :)
2010. jan. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen hogy írtatok!
2010. jan. 8. 10:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Délelött kb 1 órát,du-n 1-2 órát.
2010. jan. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát ha egy nap összejön 30 perc napközben, akkor összeteszem a két kezem :) A többi időt nyügösködéssel töltjük. Ugyanis ahányszor az ágyába próbálom rakni rögtön üvölt.

Sok mindent kipróbáltam, de aztán jött a téli szünet és az apja elrontott mindent :( Állandóan ölben aludt :((( Nekem gerincsérvem van, nem bírom egész nap cipelni a seggét, így szenvedünk.

2010. jan. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nálunk néha nagyon macerás az alvás, van amikor 2x 30 perc az egész napi alvás, de volt olyan hogy a délelőtti alvás megvolt 10 perc alatt!


A kisfiam reggel 5:30-kor ébred, így azt gondolom, hogy a napi 3x-i alvás jó lenne, ha meglenne. Csak sajnos a délutáni altatás katasztrófa! Nagyon nehezen alszik el, sokszor nem is tudom elaltatni és akkor megy a nyüglődés a fürdetésig.


Kíváncsi voltam, hogy mások babája mennyit alszik napközben, hogy legyen összehasonlítási alapom.


Köszönöm szépen!

2010. jan. 8. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!