Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek baba mellett van végre...

Akinek baba mellett van végre leheletnyi ideje, azt mind takarításra, meg hajmosásra használja ki? kezd furdalni a lelkiismeret hogy itt ülök és nem csinálok semmit.

Figyelt kérdés
2014. jún. 30. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Néha pihenni is kell!Nyugi!
2014. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
vagy gyerek mellett, vagy munka mellett, de van egy kis ideje, mit csináltok?
2014. jún. 30. 18:02
 3/14 A kérdező kommentje:
akkor ok :) csak félek megbánom, mert lehet köv.etetéstől nem alszik majd vissza és szalad az egész ház. de mindig ugrálok, most önzősködöm. semmi hasznosat nem csinálok.
2014. jún. 30. 18:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha belefér szerintem ne legyen lelkiismeret furdalásod, én hajmosásra, alvásra, házimunkára használom az időt, netezni szoptatás közben szoktam, filmezni meg fürdés közben. Sajna nálunk nagyon keveset alszik a baba nappal, így tényleg nem jut pihire :(
2014. jún. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Megvar az a hazimunka...:-)es pihenni is kell.en amig 6hetes nem lett a babam konkretan sz.rtam mindenre.aludtam vele.kajat rendeltuk.ma mar 4honapos mar egesz jol haladok a hazimunkaval.aludni nem szoktam mar vele.na jo neha neha 1felorat;-)de ne erezd magad rosszul emiatt.mindent ugy csinalj h a babanak es neked a legjobb legyen.
2014. jún. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
amikor szükségem van rá,akkor hagyom szaladni a házat. ha amint letettem a gyereket,nekiugranék a házimunkának,holott tök nyűgös vagyok én is, az eltartana addig,amíg felébred,saőt nem is végeznék. ráadásul a gyerekkel is türelmetlen lennék,kiabálnék. viszont ha lefekszem én is,vagy kikapcsolok itt a gép előtt kicsit,akkor mikor ébred a gyerek,újúlt erővel folytatjuk a napot és aqz ő ellátása mellett még egy kis házimunkára is futja :)
2014. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ha alszik netezek vagy olvasok, én úgy nyugtatom a lelkiismeretemet, hogy csak felkeltem ha bármilyen házimunkát csinálok :)

Szerintem ennyi pihi jár nekünk a heti 7 nap 0-24 órás szolgálatért.

2014. jún. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Tanulok, olvasok, netezek, tornázom, szépítkezem, eszem... ritkán takarítok, csak amit nagyon muszáj. Minden nap 1-2 dolgot teszek a lakásban, azt is délelőtt, amikor aktívan eljátszik egyedül, és kedvemre csörömpölhetek :)
2014. jún. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 5 hetes a fiam, császáros.Igaz panelba lakunk, de nem kicsi.Elég jól haladok mindennel, pedig most már két étkezés között sokszor nem alszik... jah a tejcsit fejem és így is van időm magamra is.Apa este 10körül ér haza max éjszaka segít, de csak baba egyszer kell max 2 de az se minden nap.Ennyiből szerencsés vagyok.
2014. jún. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk robotok,kell egy kis pihenés. Néha nálunk is szalad a ház, inkább vagyok babámmal mikor tudok, amikor elalszik (30-40perc 2 óránként nappa) akkor szoktamfőzni, takarítani, délután pihenni,netezni egykávé mellett (pont annyi elég amíg alszik. Szerencsére éjjel alszik :)

Ne legyen lelkiismeret furdalásod, hogy néha pihensz egy kicsit.

2014. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!