Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztszülők leszünk. Milyen...

Keresztszülők leszünk. Milyen hasznos ajándékot vegyünk a babának?

Figyelt kérdés

9 hónapos a kislány. A szüleit már kérdeztem, hogy mire lenne szükségük, azt mondták, hogy nem tudják.

Szeretnék valami tényleg hasznosat neki, amit tud használni és örülnek majd neki. :)


2014. júl. 14. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Fülbevalója van? Ha nincs akkor azt. Ha van, akkor futóbiciklit, amit pár hónap múlva már használni is tud.
2014. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Fülbevalója van már. Én is gondoltam a futóbicóra, vagy bébitaxira.
2014. júl. 14. 21:02
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem olyant vegyél ami örök emlék marad neki. Esküvőre se veszel biciklit a párnak.

Vegyél valami díszesebb fotóalbumot amibe kerülhet a keresztelős képek, vagy gyerek Bibliát végül is azt vállalod keresztény hitre neveled a gyereket.

2014. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Arany lánc, arany gyűrű, arany kar lánc.

Nem baj ha nagy, majd belenő!

Nekem is van gyűrűm, amit a keresztelőre kaptam a Mamámtól, s felnőttként lett rám jó, szép emlék, s értek is.

Kaptam keresztapámtól egy arany láncot, kereszt medállal. Ez egy különleges emlék, mert meghalt fiatalon, kb. Mikor 10 éves voltam, s ha előveszem a láncot, mindig észbe jutnak a vele töltött nyarak.

Keresztanytól ruhát kaptam, amit nem tudni hol van.

Ha veszel egy futó biciklit, bébitaxit, etetőszéket, azt lehet elajandékozzák a szülők, vagy eladják, s a gyerek nem fog rá emlékezni, nálad meg neki.

Fiam keresztelője múlt hétvégén volt, arany láncot kapott medállal a keresztapától, Nagyon örültem neki, a keresztanyától meg pénzt.

A keresztapa fizette a keresztelőt a Papnál, ez is egy szokás, szóval legyen nálatok pénz, a templomban.

5-10 ezret szokás adni a Papnak.

2014. júl. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azt írom inkább, a fiam mit kapott a keresztszüleitől, aminek nagyon örültünk és majd Ő is fog. :) Egy gyönyörű emlékkönyvet, amit kifejezetten Neki csináltattak, képekkel, egyedi szövegekkel, a születésnapján kivágott újságcikkekkel, emlékezetes pillanatokkal.. és a könyv bővíthető általunk is. :) Szerintem ez nagyon kedves ajándék és örök emlék. Mellé vmi apró játékot adnék a kislánynak, amit most tud értékelni.
2014. júl. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
biciklis ülés,autós ülés,utazóágy....
2014. júl. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk a keresztzapától orrszívót kaptunk, hatalmas ajándék volt! Mondjuk megkérdezte mire van szükségünk, ami nagyobb értékű.

A keresztanyutól fülbevaló és ruhát no meg rengetteg segítséget :)

2015. febr. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!