Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mas babaja is szok ugy sirni...

Mas babaja is szok ugy sirni hogy nem vesz levegot?

Figyelt kérdés
Foleg oltast amikor kap dokinal ugy ordit hogy nemvesz levegot.nagyon remiszto.mit kell ilyenkor tenni?
2014. júl. 15. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ilyen. Az arcába kell fújni határozottan
2014. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia, jelen :-) Az én kislányom is tud így sírni. Igen először nagyon ijesztő, én is pánikba estem először, most már próbálom egyre jobban kezelni ezeket a helyzeteket. Több kevesebb sikerrel. Nekem azt tanácsolták, hogy egy kicsit fújjak rá, akkor kizökken és vesz levegőt. Ez nálunk hál istennek be is jön. Viszont van aki "lelocsolja" hideg vízzel a babáját. Az is beválik.

A 4 hónapos oltást ahogy kapta a kislányom, ő is így sírt, hogy nem vett levegőt, akkor én is megint megijedtem, de nekem mondta a gyerekorvos, hogy ne essek pánikba, és ne ijedjek meg, mindjárt vesz levegőt :-) és így is lett :-)

2014. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ezt csinálta. A gyerekorvos azt mondta, kicsit rá kell fújni, és akkor vesz levegőt. Tényleg így lett :D
2014. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nalunk is divat, szuletese ota mai napig. Masfel eves most. En is emg szoktam fujni, vagyis meg nagyon picike volt. Mar most tudom a szaja szinebol h mikor vesz levegot. Megszoktam mar. Mig el nem er a szaja egy arnyalatot addig tudom h ha fujom se fog levegot venni hisztinel. Masok meg megijednek ha latjak de mi mar tudjuk h megy ez. Eleinte en is majdnem infarktust kaptam. De szo szerint.
2014. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ha nagyon picike nem ajánlott ráfújni! mert beindulhat a búvárösztön, és nem fog többé levegőt venni.

Engem ezzel ijesztgetett a védőnőm mikor ugyanezzel a problémával fordultam hozzá, és elmeséltem neki én mit teszek.. nálunk most már 11 hós, ilyenkor elég ha a tükör elé viszem és abbamarad a rémisztő sírás.

2014. júl. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 éves lesz, ő nem túl rég kezdte, képes megvárni a pontot amikor szilva színű és aztán kezdi a sírást. Ilyenkor vagy meg van sértődve vagy valóban bántották, tehát tényleges fájdalma van. Minden más esetben inkább csak nyafogás van :)
2014. júl. 16. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!