Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek alig alszik a babája,...

Akiknek alig alszik a babája, és nincs segitsége, hogy oldjátok meg a háztartást, hogy van idötök magatokra?

Figyelt kérdés
Kisbabám este 10-töl reggel 6-ig alszik közben éjjel kétszer szopizik.Napközben ha el is bobiskol maximum 15 percre,annyi idö alatt talán eszek valamit miközben az udvaron tologatom a babakocsit(máshol nem hajlandó elaludni)4 hos és egyszerüen elég neki ennyi alvás.:(hiába altatom rakom magam mellé az ágyba nem hajlandó aludni.Apuka alig van otthon dolgozik.Valaki ugyanebben a cipöben?
2014. júl. 14. 18:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Én magamra kötöttem annak idején, meg lábbal tologattam a kocsijában, miközben főztem, mostam, stb. Nekem sem aludt nappal sosem.
2014. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
de ez nem furcsa?nekem anyuék azt mondták órákat aludtunk napközben meg ismerösök gyerekei is.....
2014. júl. 14. 18:45
 3/26 anonim ***** válasza:
En ugyanigy vagyok.4hos mondjuk az enyem jobban alszik.ejjel 10orat kb.egyszer-ketszer kel enni.nappsl 2*3* fel-1orat.apuka szinten sokat dolgozik.egyedul egy percet sincs el a fiam..amig bedobok mosast addig altalaban sir,amig teregetek szinten...ma hagyott egy orat pakolaszni.de fozni neki se mdrek allni csak hetvegen.en egyszeruen nem birom hallgatni a sirasat es inkabblsgyen kupi de boldog babam.mikor alszik akkor meg n csorompolok v seta kozben alszik tehaz az is veszett ido hazimunkat illetoen.nekem a parom azert sokat segit mar amikor itthon van szegeny.
2014. júl. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Amugy Anyukam nekem is mindig ezt mondja h nem hiszi el h nincs idom mert en ennyi idosen csak ettem es aludtam...hat jo neki:-)
2014. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%

Utolsó: itt van a kutya elásva. "Nem bírom egyedül hagyni", "nem bírom hallgatni a sírását"... ezek mind ugyanoda vezetnek. Megtanulta, hogy csak sírni kell egy kicsit és anya mindjárt ott terem.


Nem azt mondom, hogy egy 4 hónapos gyerek legyen el egyedül 1,5 óráig, de ezzel sajnos megalapozod azt, hogy már 2-3 évesen se tudjon eltölteni időt egyedül.


Kérdezőnek:

Valamelyik nagymama nem lakik a közelben? Nem azt mondom, hogy fogd be takarítani, hanem pl. egy héten egyszer vagy kétszer jöjjön át unokázni egy délelőttre, te addig tudsz főzni, takarítani, amit kell :)

2014. júl. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
ok akkor ez nem ritka probléma...azért nem szivesen kötöm magamra mert fözés közben elöl megéghet ...meg egyébként abban is bög...és apuka mit eszik ha hazaér:?
2014. júl. 14. 18:52
 7/26 A kérdező kommentje:
sajnos nincsen nagyszülö:(
2014. júl. 14. 18:53
 8/26 anonim ***** válasza:
13%

Az 5-ösnek van igaza. Ha nem éhes, nem pisi, akkor hagyd magára. Akkor is, ha sír. Pár nap múlva rájön, hogy a sírással nem ér el semmit, és ellesz egyedül is.

Akkor neked is jut időd a munkát elvégezni.

2014. júl. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én magamra kötöttem a hátamra kendőben, úgy mosogattam és pakoltam.
2014. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is kötözöm ill. akkor csinálok mindent amikor már/még alszik.
2014. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!