Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek szép anyuka Palya...

Szerintetek szép anyuka Palya Bea?

Figyelt kérdés

Állandóan a szülés utáni nőiességét hangoztatja (nemrég láttam a tévében), de én csak egy groteszk, férfias nőt látok benne. Ti hogy láthatjátok? Nekem annyira furcsa, abszurd a látvány és a nőiesség valahogy nem stimmel.


(Aki nem ismeri, ő egy népdalénekes.)


2014. júl. 15. 20:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Az én férjem pedig Ábel Anitával van úgy, hogy KICSIT sem tartja nőiesnek:)
2014. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
69%

Nem tartom szép nőnek sem régen,sem most,viszont valami megfoghatatlan harmóniát látok rajta és benne,szerintem ő 100%-ban tisztában van önmagával,és elfogadja önmagát.

Szerintem a nőiességét nem arra érti,hogy ő hú,de mennyire jó nő,hanem hogy milyen mélyen tudja megélni azt hogy nő,és anya.

2014. júl. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
43%

Palya Bea olyan, mintegy nőimitátor.

És az az érdekes, hogy igazából férfifaló.

Nem szerencsés a genetikája, az elveivel nehéz azonosulni, de szép hangja van.

2014. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Látom elég vegyesek a vélemények :)

Utolsó ferfifaloo? Hat nem gyereke van, ferjes asszony?:)

2014. júl. 15. 22:26
 15/23 anonim ***** válasza:
54%

Bocs, az VOLT. Nem is titkolja, hogy egyik ágyba be, másikból ki - így élt, míg le nem horgonyzott a gyereke apja mellett. Mármint a második gyereke apja mellett, mert az elsőt elvetette.

A Ribizliálomban ír az eddigi életéről, és múltjáról, de én egy interjúban is ugyanezt hallottam tőle.

Őszintén szólva nekem ez az oldala nem szimpatikus, de a hangja és a zenéről alkotott nézetei igen.

2014. júl. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Na ez igen, hogy meg könyvet is írt a ribizlisegerol :)))

Érdekes h hasonszoru ribizli ismeroseimrol szintén senki nem gondolná h az, mert egyik sem egy szepsegdijas ribizke :)

2014. júl. 16. 03:07
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, nem neztem meg a linket, nem vagyok naprakesz Palya Beabol sem, lehet hulyeseget irok.

DE. En kizartnak gondolom, hogy o a noiesseg alatt a te altalad kepzelt es neked tetszo kulso szepseget ertene. Inkabb arra tippelnek, hogy (ha jol emlekszem) o sosem lakott sehol tartosan, borondbol borondbe elt, most pedig gondolom letelepedett, lett egy feszke, felfedezte magaban, hogy milyen erzes, hogy milyen kitartoan es onkent, szeretettel gondoskodni valaki masrol, hogy tobbszor vagyik a harmoniara, megnyugvasra nem pedig a kalandra es izgalomra, stb... Vegtelensegig lehetne sorolni. Tehat sokkal inkabb a noi lethez tarsitott belso tulajdonsagokra gondolhat. De a kulsosegekhez: ahogy szerelemmel ittasan rozsaszinben gyonyorunek latod a kedvesed is, ugy o is lathatja mar csak attol is szebbnek magat, hogy most talan jobban szereti magat, tetszenek ezek a belso valtozasok.

Egyetertek azzal, aki azt irta, hihetetlen harmonia es egyseg sugarzott belole mindig. Es ne feledd, tv-ben teljesen mas valaki, mint eloben. Foleg, ha nem 500 kilo sminkben ul ott.

2014. júl. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
70%

Nézd, én írtam, hogy vannak a múltjában és a jelenében is olyan foltok, amikkel nem szimpatizálok, de ettől még a külső szépség nem olyan kategória, amiről bárki különösebben tehet. Nem is beszélve arról, hogy a szépség abszolút szubjektív fogalom.

Nem azért nem látom csúnyának, mondjuk ki, mert könnyűvérű volt és magzatot abortált. Ezért pusztán a morálját kérdőjelezem meg. Azért nem látom szépnek, mert számomra a női szépség nem jelenik meg rajta.

És mindentől függetlenül a hangja csodálatos.

2014. júl. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Tök jókat irtok, annyiféle képpen látjuk :)

Kicsit én is jobban utána néztem ennek a nőnek, hat nekem már sehogy sem szimpi, se.kívül se belül se sehogy. Nagyon elvont, nagyon furcsa, es sok abszurd az életében.

2014. júl. 16. 13:14
 20/23 anonim ***** válasza:
Én valószínűleg elfogult vagyok vele szemben, mert jó 10 éve rajongója vagyok. Szerintem csodálatos személyiség, és pont a személyisége teszi őt nagyon vonzóvá és szexivé. Van körülötte egy állandó vibrálás, minden porcikájából árad a szexualitás. Tény, hogy nem a klasszikus szépség. És igen, sok szeretője volt mielőtt családja lett volna, de szerintem ez csak hozzátesz a művészetéhez. Mennyi nagy költő élt csapodár életet, és milyen csodálatos versek maradtak utánuk. Palya Bea a szövegeit saját élmények alapján írja, kár is volna tagadnia a múltját, mikor azt mind megírja, énekli.
2016. dec. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!