Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek azok a kecskemeti...

Melyek azok a kecskemeti bebietelek (italok) amik nagyon finomak es erdemesebb venni mint kesziteni otthon, illetve biztonsagi tartaleknak?

Figyelt kérdés
5-6 honaposnak.Kulfoldrol irok es azert kerdem mert talatam egy webaruhazat amely szallit az en orszagomba is.
2010. jan. 8. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyümölcsösből mindegyik finom, a főzelékek (nem csak a kecskemééti ,hanem többi) nekem nem ízlenek, olyan konzervízűek, bár ha olyat adok, a lányom megeszi.

Bár otthon csinálni jobban megéri, akármelyikről van is szó.

2010. jan. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a gesztenyés-almás csirke! az nagyon finom:)

a gyümölcsösökből a szilva, málna,eper babkeksszel. ezek különlegesebbek.

2010. jan. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azén 7,5 hós kislányom csak a kecskemétit eszi meg,abból bármelyiket. Bár egyértelműen a sütőtökös a kedvence.
2010. jan. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A sütőtök nagyon finom!
2010. jan. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon adtam a gyerekemnek, mert agyoncukrozzák. A hipp és az univer pl. egyáltalán nem cukrozza a bébiételeit. A kecskeméti többsége tök édes, és mindegyiken ott virít az összetevők között, hogy cukor.
2010. jan. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik kecskemétiben van cukor, nekem több is van itthon, és eddig csak a sütőtökben, meg a szilvában volt az összetevők közt cukor. Ja és a hippes szilvában is van cukor. Én negatív javaslatot teszek, cukkinifőzeléket ne vegyél, az egy az egyben kukorica, szinte semmi cukkini íze nincs.
2010. jan. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia, én a halasat szoktam venni a babámnak (paradicsomos burgonya hallal), mert halat nem szoktam itthon csinálni. Egyébként szerintem nem valami jó, sőt! de a babák szeretik - bármelyik barátnőmet kérdeztem, szereti a babája :)

Ami még jó és amit még nem írtak, az az alma-banán-csirke, a gyümölcsösök közül pedig a sárgabarackos babakekszes, a vilmoskörtés, és a barackos + ennek variációi.

Ami nagyon tömény, az a málnás és epres, ahhoz valamit mindig keverek, mert ehetetlenül édes.

2010. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kecskemétit a Hipp gyártja, csak olcsóbb, mint Hipp.
2010. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!