Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hetes babám ma szinte...

A 7 hetes babám ma szinte egész nap a cicimen volt és fél órákat aludt csak, mitől van ez?

Figyelt kérdés
A melegtől kér ennyiszer enni? Én nem adtam neki soha mást csak anyatejet,de most aggódom,hogy nem-e lesz sok? Mit csináljak?
2008. aug. 3. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyatejes babát nem lehet túletetni. Lehet hogy a nagy meleg miatt kér ennyit, vagy most érkezett el az első növekedési ugráshoz. A gyakori szopi növeli a tejtermelést, szoptass bátran, annyiszor ahányszor csak kéri a babád.
2008. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,valószínűleg szomjas. Egy kis víz is szerintem enyhíteni a szomját. 7hetesnek kb. napi 125 ml adj. Jó babázást!
2008. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja csak szomjas. Gondolj bele te a mai nap hányszor emelted a szádhoz a vizes poharat? Neki a tejcsi is szomj oltó. Nem kell még vizet adj neki.
2008. aug. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen melegben nagyon híg, üres kamillateát adok, bár ez a szoptatás alatt kell e más folyadék már régen téma, engem még senki nem győzött meg arról, hogy a babának nem kell más folyadék, csak tej. Ha éhes vagyok eszek, ha szomjas iszok. Szerintem ez a babáknál is így van, persze ha csak tejet kap, nem hiányolja az ismeretlent, bár nálunk a kórházban is adtak a babáknak teát.
2008. aug. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól csináltad ne aggódj. Mi tegnap lettünk hat hetesek, és nekünk a múlt héten volt egy ilyen nap. Azt hittem éhes aztán rájöttem más nap, hogy kicsit fájdolgált a hasa.. ezért nem jöttem rá azonnal. Nah mindegy egy a lényeg, hogy azóta több tejem van. :))) Ajd annyiszor amikor csak kéri!! Gratula!
2008. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!