Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Már teljesen kikészít a 2...

Már teljesen kikészít a 2 éves fiam viselkedése! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
szerintem kőkeményen benne van a dackorszakban!ha nem az van amit ő akar akkor üvölt,bőg,hisztizik!már nem bírom idegekkel!a párom sem segít pedig lenne ideje hogy legalább napi 1 órát elvigye sétálni vagy valami!0-24 órában csak én vagyok vele!már ki vannak az idegeim,aludni sem bírok!próbálom játékokkal elterelni a figyelmét de semmi nem köti le.hiába szólok szépen hogy mit nem szabad már csak azért is csinálja!nem bírom kezelni a helyzeteket!mit csináljak?
2014. júl. 17. 20:29
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
ja most szeptemberben menne bölcsibe de elég bizonytalan vagyok hogy nem viselné-e meg és hogy nem lenne-e kezelhetetlenebb!
2014. júl. 17. 20:30
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos. Nekem az enyém olyan volt - a nagyobb - hogy azt hittem ördögűzőt kell hívni. Aztán szépen lenyugodott, a közösségben is normálisan viselkedett. Ott a csordaszellem amúgy sokat számít, amit te most mantrázol, azt a bölcsiben egy nap alatt elsajátítja. Pl. hiába kértem, tanítottam a szalvétahasználatot, mindig a ruhájuk ujjába törölték a szájukat. Bekerültek közösségbe, első hét után le lettem tolva, hogy rossz oldalra tettem a szalvétát a tányér mellé.

Ne parázz a bölcsi miatt, meg fogják oldani.


Neked nem tudok mit mondani, kitartás, próbáld túlélni ép ésszel ezt az időszakot.

2014. júl. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kozosseg pont h jot tenne neki, el se hiszed h mikre kepesek. Csak lesni fogsz h mennyit valtozik.
2014. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%

Teljesen másképp fog viselkedni a bölcsiben.

De a nevelési tanácsadó ingyen van.

2014. júl. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi kedves utolsó!és esetleg abban tudnál segíteni hogy hol találhatok nevelési tanácsadót?Győr Moson Sopron megyében lakom!
2014. júl. 17. 20:57
 6/16 anonim ***** válasza:

Írd be a gugliba hogy nevelési tanácsadó és a város neve.

Általában sulik epületében van.

2014. júl. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
55%

Szia!


Bár én nem vagyok anyuka, egyik hétvégén hagyd otthon apukával, és menj el wellnessezni, vagy szüleidhez vagy más városban élő barátnődhöz.


Vekerdy Tamás írta azt hiszem, hogy a gyereknek jól rágható anyukára van szüksége. Az anyukának is szüksége van én időre. Továbbá a pici megérzi a te nyugtalanságodat, és csak tükröz téged. Tehát a te és a gyerek érdekében is tessék lelépni pár napra.

2014. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
7:Igen, így kellene, de azt írta hogy apuka egy órára sem viszi el a gyereket sétálni, akkor szerinted be fogja vállalni egy teljes hétvégére?????
2014. júl. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
sajnos csak édesapám van de ő is 300km-re lakik tőlem és a testvéreim is!sajnos az hogy egész hétvégére elmenjek az lehetetlen!sajnos nincs aki vigyázzon rá!szó szerint mindig velem van a gyerek!viszem a boltba,a postára a zöldségesbe.....valamelyik nap is velem volt a főzésnél pedig az apja otthon volt és majdnem ráfröccsent a forró olaj,az volt a szerncsénk hogy el tudtam lökni és így rám fröccsent!mert majdnem lerántotta az edényt a tűzről!amíg elfordultam majdnem lerántotta a tűzről!
2014. júl. 17. 21:23
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

És az apja miért nem segít? Övé is a gyerek. Egy kétévessel már rengeteg mindent lehet csinálni még a lakáson belül is. Nekem 5 hónapos a lányom, ha főzök vagy takarítok simán az apja kezébe nyomom.


Én nagyon heves vérmérsékletű vagyok ugyan, de szerintem az olajos történet után az az olaj apuka fején landolt volna.

2014. júl. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!