Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudnám bekenni a "cumizó...

Mivel tudnám bekenni a "cumizós "ujját a babámnak?

Figyelt kérdés
csak a bal-hüvejkujj,de már csupa seb szegénynek
2014. júl. 18. 14:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Citrom?
2014. júl. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sajnos ami szárít és fertőtlenít is, hogy begyógyuljanak a sebecskék, az mind rossz, ha a szájába kerül. Esetleg zsálya gél, de kérdezd meg a patikában feltétlenül.
2014. júl. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szegény, be ne kend citrommal a sebes ujját, mert lesz visítás. :) Amíg szopja az mindig ki fog sebesedni, de ha már fáj neki talán abbahagyja. Akik le akarják szoktatni, sebtapaszt szoktak rátenni nekik, aztán 2 éves kortól kapható ecsetelő, amitől nagyon rossz íze lesz. Nem fogadja el a cumit? Mert szerintem még az is jobb lenne.
2014. júl. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Citrom? Ezt nem gondoltad komolyan ugye??


Bephanten, neogranormon és hasonlók jók lehetnek rá, csak azt akkor amíg beszívódik nem kéne lenyalnia. Esetleg tegyél rá sebtapaszt. Mennyi idős?

2014. júl. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

köszi

szó sincs a leszoktatásról..1éves.citrom??na,azzal inkább nem kenném,jól kimarná.csak nagyon sebes neki-éjjel kellene,csak ugye este bekapja ,hogy elaludjon.cumit nem kéri

2014. júl. 18. 15:49
 6/12 anonim ***** válasza:
van valami mellbimbókrém amit sebes mellre szoktak ajánlani, és nem kell lemosni szoptatás előtt, vagyis "lenyalhatja" a pici. Talán ezzel próbálkozz. Nem tudom sajnos a nevét.
2014. júl. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Garmastan a neve a mellkrémnek, amit a baba is a szájába vehet.

Estére bekenném neki és NAGY méretű sebtapasszal le is ragasztanám, ha valamennyire beszívta- pl. Olyan erős kórházi tekerxses leukoplasttal, ami nem tud a nyáltól leválni, nehogy a szájában kössön ki.

2014. júl. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kisfiam is szopizza az az ujját. Amikor csúnya sebes lett a doki Locoid nevű krémet írt rá, és 2-3 nap alatt teljesen begyógyult.
2014. júl. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha este veszi a szájába, akkor szerintem nem kéne őt ettől megfosztani este. Napközben is cumizza? Mert, ha nem, akkor jó vastagon bekened neogranormonnal vagy bepanthennel, és körbetekered gézzel, meg leukoplaszttal, és azt nem tudja leszedni. A citrom szerintem sem túl okos ötlet, szerintem félreértette, nem a leszoktatás a cél, hanem a sebek kezelése. Arra a citrom nem a legmegfelelőbb :)
2014. júl. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a Garmastan pont hogy lemosós!!! Az enyém is szopizza, épp a múltkor sebesedett ki, de képzeld, magától begyógyult, talán 1x, 2x kentem Medela mellbimbókrémmel (ez tiszta gyapjúzsír, nem kell lemosni, tehát nem gond, ha lenyalja), illetve van a DM-nek sajátmárkás mellbimbókrémje, ami olívás, és úgy rémlik, azt sem kell lemosni. Ezt kenheted rá, amikor éppen nem szopizza :)
2014. júl. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!